PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 60 999
ocen
7,1 10 1 60999
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

Po pierwsze jak angleina jolie była w domu tej matki i weszła do tego pokoju to kto wtedy z niego wybiegł .
I po drugie o co chodziło z braćmi bo sie pogbiłam , kto w końcu zginął , i w ogóle

ocenił(a) film na 6
jasna98

Zginął nie Martin a ten drugi, którego imienia nie pamiętam.
A tego to też nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
jasna98

na początku filmu widzieliśmy dwóch chłopaków, którzy poznali się w autobusie. Ten w okularach to był Martin, a ten drugi, to zupełnie przypadkowy gościu, który był podobnego wzrostu jak Martin. I wtedy Martin postanowił go zabić i przejąć jego życie. A Martin to jeden z braci.

W sumie też nie jestem do końca pewna kto wybiegł z tego pokoju, kiedy agentka Scott była w tym domu, ale sądzę, że to Martin...

ninusiowa

Jedno jest pewne... zesrałem się przy tej scenie :D Oglądałem film sam w domu, w łóżku na słuchawkach :) Gdy spod łóżka wyszła ta ręka mało nie umarłem :D
Ps. Ja na początku myślałem, że to jakis murzyn :D

emjey23

Mnie najbardziej przeraziła scena, w której trup spadł z sufitu podczas przeszukiwania mieszkania przez agentkę FBI

87kamillo

haha też tak miałem :D Ale bardziej łóżko jednak...

87kamillo

a mnie, jak wbił jej nożyczki w brzuch, jak sobie wyobraziłam, ze są tam takie maleńkie dzidzie

ocenił(a) film na 8
jasna98

Dzieki za odpowiedzi :)

ocenił(a) film na 7
jasna98

ja też bardziej łóżko :D

ocenił(a) film na 9
elciasek4

ja też bardziej łóżko :D

jasna98

Tyle czasu minęło... też bym z chęcią się dowiedziała kto wybiegł z domu...

ocenił(a) film na 9
elema

No to chyba był jakiś bezdomny bo potem mówili że już go szukają i że to musiał być właśnie jakiś przypadkowy gość (chyba) :)

ocenił(a) film na 7
jasna98

Czy to możliwe, że był to ten facet, którego Costa wrobił? Chodzi mi o gościa, który pojawił się w galerii, a potem zginął z ręki Costy. (Kiefer Sutherland)?
Nie jestem pewna bo nie oglądałam pierwszych kilku minut.

ocenił(a) film na 9
jasna98

ogólnie film bardzo dobry, ja mam inna zagadkę, a mianowicie kim byl Kiefer S, na tym wernisażu zaczął uciekać i włamał sie do domu *Costy ? Dlaczego?

michal_1992r

to chyba bylo wyjasnione, ze chodzilo o paserke, a Costa wisial mu kase i to spora i ten postanowil ja odzyskac. Chyba tak to lecialo ;)

ocenił(a) film na 7
jasna98

Ja jestem ciekawa, co się stało z drugim bratem? Matka rozpoznała Martina na statku, zaś jej drugi syn miał nie żyć. Skoro jednak podczas ekshumacji okazało się, że to nie on leży w trumnie, to co się z nim stało? Jeszcze jedno zastanawia, w piwnicy w pokoju Martina były jakby figurki, i miały zawiązane takie druciki na głowach, a potem była scena jak Paquette pyta w recepcji o IIIeanę i ustami bawi się takim samym drucikiem, zaś w szpitalu kiedy opatrują Costę widać, że nie bardzo podoba mu się jak IIIeana łapie za rękę Costę. Przez chwilę myślałam, że właśnie Paquette jest drugim bratem (chyba Reed miał na imię, czy jakoś tak).

n_nelly

zrobili chyba ekshumacje Martina zeby stwierdzic czy to on zmarl wtedy czy nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones