PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461032}

Złodziejski kodeks

Thick as Thieves
6,5 22 393
oceny
6,5 10 1 22393
Złodziejski kodeks
powrót do forum filmu Złodziejski kodeks

tak przesadzonego, tak naciągniętego filmu to jeszcze nigdy nie widziałem, po nim już nigdy
więcej nie chcę tego typu filmu produkcji amerykańskiej. Ale lipa hahahahahahahaha

jeżeli chcecie obejżeć dobry film o złodziejach to koniecznie obczajcie '9 królowych'
argentyński, na poziomie, ja po tym kodeksie to już pasuje z tego typu folmami produkcji
USA bo co jeden to bardziej przesadzony hahaha

ocenił(a) film na 8
mtom7a

nie przesadzaj nie był zły

ocenił(a) film na 2
czlowiekdobrejwoli

nie podobał mi się, ponieważ był bardzo schematyczny, no i przesadzony; oglądałem ten film dawno temu, być może teraz miałbym inne odczucia, ale nie chcę oglądać ponownie...

ocenił(a) film na 4
mtom7a

Jak się nie ma co oglądać to ten ujdzie i jakoś zabije czas. Masz jednak rację, że lepiej poszukać innego filmu.

blackfox_fw

Tego łajna nawet nie powinno się nazywać filmem, który został nakręcony chyba tylko z nudów! Obejrzałem to coś i bardzo tego żałuję. Pomysł był nawet do przyjęcia, ale okazało się istną żenadą. Pozostaje tylko spuścić wodę po tym gniocie i przewietrzyć smród!!!

mtom7a

Strasznie nudny a w ogóle niby mają wielki plan.Wyjaśniają coś a na miejscu już mają wszystkie przepustki,gadżety jak agenci specjalni itd.Wystarczyło dodać do tego tortu środek nasenny i ochrona by odpadła ale hameryczka nie pomyśli,dlatego polskie filmy nie są aż tak naciągane i nie ma rażących błędów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones