PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6718}

Złoto dla zuchwałych

Kelly's Heroes
7,7 41 701
ocen
7,7 10 1 41701
7,6 7
ocen krytyków
Złoto dla zuchwałych
powrót do forum filmu Złoto dla zuchwałych

Czy wogole w jakims filmie widzieliscie oryginalnie odwzorowaną kopie tygrysa ?? W zołocie te tygrysy "prawie" są jak oryginał jednakze na podwoziu od T34 podobnie jest w szeregowcu Ryanie.

ocenił(a) film na 8
klaczek20

"No przecież ruscy wielcy zwycięscy nie będa walczyć z jakimiś tam słabymi pz iv,jak to by wyglądało :P".

Pojmuje sarkazm tym nie mniej nazwanie "słabym" czołgu który w 1945 potrafił spokojnie spuścić wp....l najnowszym wariantom T-34 jak i Shermana jest grubą przesadą - "słaby" to by się stał dopiero w 1946 kiedy już zaczęły by setkami pojawiać się Pershingi czy JS-3. Zresztą akurat Panzer Iv pojawiały się w "Bitwie o Moskwę" w dobie czołgów krótkolufowych :P.

"Podobnie ma się sprawa do hamburgerów,jak już walczyć to musi być dramatyzm ,że ilu to zgineło żeby tygrysa zniszczyć".

Raczej wstyd przyznawać się że tak często spier.....li na widok czołgów i to jeszcze od Kasserline gdzie byle Panzer III urastał do rangi Tygrysa :). Tym nie mniej boli że takie debilizmy pojawiają się nawet w dobrych książkach jak np. "Obywatele w mundurach" Abrose'a gdzie przepisuje każdą relację swoich ziomków o atakach Tygrysów :P.

"Czy taka wierna to nie wiem"

Ale lepszej nie będzie więc nie lubię czepiać się detali, a nawet jakby powstała to i tak zdania nie zmienię - dla mnie wystarcza dobra skala pojazdu i podwozie które nie jest byle jakimś T-34 :).

Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
javy87

W filmie Fury z Bradem Pittem będzie oryginalny Tygrys wypożyczony z Bovington.

javy87

no no widze ze znawcow i WOTomanow to sie troche tu znalazlo

ocenił(a) film na 8
javy87

właśnie obejrzałem Zombie SS 2 - ten w filmie wygląda całkiem nieźle : https://www.youtube.com/watch?v=n4FoV9iiLmI pokazany 1 , 17 i później

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones