PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200968}

Złoty kompas

The Golden Compass
6,3 74 134
oceny
6,3 10 1 74134
4,7 13
ocen krytyków
Złoty kompas
powrót do forum filmu Złoty kompas

A wyszło....cholera wie co, szczerze mówiąc. Nie bardzo trzyma to się kupy, masa przetrawionych juz gdzie indziej pomysłów, które nie tworza jakijś specjalnie spójnej historii. Duży budżet nie tworzy per se widowiska, jeśli nie ma dobrego pomysłu na opowieść.

ocenił(a) film na 1
bombacy

nooo
w 100%
ani treści ani wyglądu...

bombacy

Tu się nie zgodzę. Rewelacyjny film z Nicole Kidman.

ocenił(a) film na 9
bombacy

Poza tym, że treść pochodzi z bardzo dobrej książki.

ocenił(a) film na 3
TomaszO1983

Niezła, owszem. Ale z bardzo dobra już bym polemizował. Ale i tak dużo lepsza od filmu.

ocenił(a) film na 3
TomaszO1983

W takim razie film jest tylko dla fanów książki. Ja książki nie czytałam i film mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 3
bombacy

W podobny sposób odebrałem ten film. Dodam jeszcze jedno. Z mojego punktu widzenia - fatalnie obsadzona główna rola, nijaka i odpychająca przez co i denerwująca - cudowne dziecko filmu to to nie jest ! 3/10 !!!

ocenił(a) film na 8
bombacy

1000 razy wole to od Narni !

ocenił(a) film na 8
bombacy

To nie jest wyłącznie kwestia scenariusza. Sama książka też jest napisana ciut chaotycznie. Jeśli czlowiek przyzwyczai się do światów w stylu Tolkiena, gdzie autor przepisywał 40 stron, bo mu się kwadra księżyca nie zgadzała... to Pullman faktycznie jest łataniną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones