PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106425}

Zły dotyk

Mysterious Skin
7,4 11 736
ocen
7,4 10 1 11736
7,3 14
ocen krytyków
Zły dotyk
powrót do forum filmu Zły dotyk

...szczerze mówiąc trudno mi uwierzyć w 8 latka masturbującego sie na widok jakiegos faceta...juz abstrahując od orientacji, w wieku 8 lat dzieci sie jeszcze tym nie interesują...

Dies__Irae

Większość się nie interesuje ( Mam nadzieję), ale niektóre jak najbardziej. Są dzieci które mają obsesje na punkcie seksu i to już od wieku 7-9 lat. Masturbacja również nie jest im obca. Znam przynajmniej dwie osoby(oczywiście dorosłe), które dość wcześniej zaczęły zabawiać się "ptaszkiem". Jeden w wieku 6, a drugi w wieku 7 lat. Po prostu dorośli nie potrafią sobie wyobrazić pewnych rzeczy, ale nie można tego powiedzieć o dzieciach, one potrafią wyobrazić sobie wszystko. Tylko, że to są sprawy, o których się nie rozmawia, dlatego trudno uwierzyć w takie historie.

gww15

Nieświadoma masturbacja u dzieci (nawet młodszych niż 7 lat) jest powszechna i zupełnie normalna.

Binula

Tak wiem o tym, mówią o niej naukowcy i psycholodzy.
Ja mówiłem o świadomej masturbacji - dla osiągnięcia przyjemności seksualnej - w pełni świadomej, o której naukowcy i psycholodzy nie mówią, a niektórzy z nich nawet nie wiedzą (a może większość nie wie). ;-)

A co do filmu nie oglądałem go - tylko urywki na YT. Nie oceniam i nie lubię takich filmów - za bardzo mnie przygnębiają.

Dies__Irae

Zacząłem się masturbować w wieku 2 miesięcy.

ocenił(a) film na 8
choojniak

A ja jako płód; i z tego co wiem jest to jak najbardziej normalne.

Dies__Irae

W moim przypadku zabawy z podniecaniem miały miejsce już od ..... 6 roku życia.

ocenił(a) film na 7
Dies__Irae

Cóż, na forach dla rodziców aż roi się od rozpaczliwych tematów w stylu: "Moja dwuletnia córeczka się masturbuje, co mam zrobić?". W wieku kilku lat (załóżmy, że sześciu) dziecko może przez przypadek odkryć, że dotykanie miejsc intymnych sprawia przyjemność. I później to robi, niekoniecznie świadome, o co w tym wszystkim chodzi - dla niego to tylko taka specyficzna zabawa.
Oczywiście dzieci wydają nam się niewinne i zupełnie odcięte od "brudnego" i niemoralnego świata seksu. Ale tak nie jest. Po prostu pewne wydarzenia z dzieciństwa czasami przyspieszają moment, w którym ktoś zaczyna interesować się seksualnością (swoją czy w ogóle). Nic nie można na to poradzić. Najgorsze jest jednak to, że niektóre dzieci stykają się z tą sferą w tak drastyczny i traumatyczny sposób co Bryan. I o tym traktuje ten film.

Dies__Irae

Ja odkryłam pierwsza palcówkę w wieku 6 lat. Mało tego sama dla siebie nazwałam "to" palcówka wtedy. Robiłam to później regularnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones