PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99741}

Zły dotyk

The Woodsman
7,0 8 661
ocen
7,0 10 1 8661
6,6 7
ocen krytyków
Zły dotyk
powrót do forum filmu Zły dotyk

Kontrowersyjny temat, nie każdemu film przypadnie do gustu. Jeżeli dobrze się
zastanowić w tym filmie każdy jest "zbrukany" na swój sposób. Poczynając od
głównego bohatera, poprzez jego współpracowników, policjanta a skończywszy na
dziewczynce w parku ( jej propozycja, że usiądzie na kolanach). Pomijając to
wszystko. Trzeba mieć jaja, by przyjąć taką rolę. Brawo dla Bacona za odwagę.

wertuqq

Potrzebny był taki film. Tyle.

ocenił(a) film na 7
wertuqq

Dla równowagi polecam obejrzeć film - Mysterious Skin (z tego samego roku) i o tej samej tematyce tylko, ukazany oczami skrzywdzonego dziecka. Ciężki i kontrowersyjny temat... i tu zgadzam się z Szarobure, że jak najbardziej potrzebny.

ocenił(a) film na 8
AweMir

Cóż za zaskoczenie - i ten przetłumaczyli jako "Zły dotyk". Kreatywność kretynów od marketingu nie zna granic.

ocenił(a) film na 5
wertuqq

dla mnie bacon nie był przekonujący, wiarygodny. Film mnie nie poruszył, porusza ważny temat ale jakoś nie porusza mnie. No bo facet ma tylko fetysz z wąchaniem włosów.... I dostaje 12 lat. A w Polsce za zbiorowy gwałt na umysłowo chorej kobiecie dają 3. Poważnie. No to on taki milutki ten Bacon taki grzeczny pracowity nieagresywny nienapastliwy nic w sumie, aniołek i jeszcze natychmiast łatwo sobie kobietę znalazł i tu 12 lat i wielki problem bo lubi zapach szamponu we włosach?

ocenił(a) film na 5
Korekta

a w ogóle to jego mądrą i ładną DROZDową przyjaciółkę ojciec molestuje i może też gwałci a koleś NIC nie zrobił zamiast pomóc policji wymierzyć sprawiedliwość. Mógł poznać jej ojca i dac pomocy społecznej czy policji donos na niego, zeby mieli na oku jego zachowanie i żeby psycholog dziecięcy pogadał z DROZDówką. a Bacon na końcu filmu mówi że CZUJE SIĘ DOBRZE!! A mała codziennie cierpi dalej. To jak ukrywanie pedofilów księży=> codziennie gwałcą dalej! To grzech zaniechania, współuczestnictwo w zbrodni! Trzeba donieść na tych ludzi i dbać o wyegzekwowanie kary odosobnienia!

ocenił(a) film na 7
Korekta

Lepiej się zastanowić, a potem pisać. Facet po odsiadce za skłonności pedofilskie miał powiedzieć policji, że spotkał w parku 11-latkę, która chciała mu usiąść na kolanach, że najpierw sam jej to proponował? Miał kręcić się koło tej rodziny, by zdemaskować ojca?
Do grona pedofili dodałbym artystów, nauczycieli, polityków, chłopów pańszczyźnianych i turystów z Niemiec i Holandii na wycieczce w do Tajlandii. Wszystkie uogólnienia są nieprawdziwe.

wertuqq

Muszę to obejrzeć... Bo pamiętam jak wielkie wrażenie zrobił na mnie 'Istambul ' z Bradem Dourifem, który przedstawia także problem pedofilii... Swoją drogą polecam.
Po seansu 'Istambulu' sama nie wiedziałam czy bardziej nienawidzę, czy współczuje bohaterowi filmu. I tak jak Ty,o Baconie,tak pomyślałam o Dourifie - że też nie bał się wziąć takiej roli! Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones