PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1062}

Zły porucznik

Bad Lieutenant
7,3 17 541
ocen
7,3 10 1 17541
6,9 13
ocen krytyków
Zły porucznik
powrót do forum filmu Zły porucznik

Jeden z najbezsensowniejszych filmów jaki oglądałam.....

użytkownik usunięty
grooshya

http://www.filmweb.pl/topic/857710/Tak+w+sumie....html

i co w związku z tym?
Chyba porównałeś/łaś dwa zupełnie inne filmy;]

ocenił(a) film na 9

;-)

sum sum sumując to tak w sumie to jest wiele płaszczyn na których można odbierać jedno i to samo dzieło, ale wystarczyłaby chyba tylko chęć zrozumienia aby podskoczyć na tą znajdującą się bliżej wartościowszego przesłania - zaplanowanego bądź też nie do końca zamierzonego źródła.

radosny_optymista

Możliwe...
Ale kolega nade mną podał przykład filmu a raczej serialu który jest pocieszny...;p a Zły Porucznik...no,po prostu nie podobał mi sie ten film.Bardzo.

użytkownik usunięty
grooshya

''Zły Porucznik...no,po prostu nie podobał mi sie ten film.Bardzo. ''

Uargumentuj ...a potem napisz mi wypracowanie ''zły porucznik a wczesna twórczosc martina scorsesse'' ma 5 stronek... hop hop hop młoda damo do roboty ;F.

A tak poważnie...to kurna.Po co ogladasz artystyczne kino? Po to tylko żeby napisac ''bezsensowny''?
To film dla bardzo wyrobionego odbiorcy...Cytuje nie tylko wczesnego scorsesse ale i kino europejskie ,biblie itd...
Wyrobionego też niekoniecznie ''filmowo'' ale duchowo i emocjonalnie.


Foresta Gumpa sie spodziewalas? Czy serialu komediowego o mudżina o_- ?

użytkownik usunięty

ps. a wkleilem link do tego o czym sie pozytywnie wypowiadasz żeby pokazac ze twoja wypowiedz o 'poruczniku' jest bajdziej chora niż wyczyny kajtela w tym filmie...

"artystyczne kino"?
Artystyczne kino to ja mam momentami w domu:D
A film"zły porucznik"...no kurcze,po prostu mi sie nie podobał nie ma jako takiej fabuły która wciąga,całość filmu ogólnie jest "mroczna" no i ten czarny humor jeżeli w ogóle można o jakimkolwiek humorze mówić w tym filmie;]
A"wypracowań na temat filmu na 5 stron"nie mam zamiaru pisać i sie kłócić.
W ogóle nie rozumiem Twoich pretensji do mnie...Film mi sie po prostu nie podobał a że nie podobal nie znaczy że go nie rozumiem.

użytkownik usunięty
grooshya

jak pytasz co to artystyczne kino to podpowiedam że to nie serial o mudżina.

Zły Porucznik nie jest kinem rozrywkowym a zapewne oglądasz filmy dla rozrywki...dlatego nieporozumieniem jest ze w ogóle wsadzilas go do swojego odtwarzacza.A bezsensem to jest twoje wypowiadanie się na temat tego filmu...

''nie ma jako takiej fabuły która wciąga''

... zly porucznik nie mial byc sensacyjnym filmem o wciagajacej fabule.Miał byc mocnym filmem utrzymanym w stylistyce realizmu(http://pl.wikipedia.org/wiki/Realizm ) i zapewne nie tylko tego da sie doszukiwac...

Jezu po co ja ci to tłumacze -_-'' ?

I tak powiesz swoje...ja cie nie zmuszę żeby ci się podobał.W kazdym razie odradzam seansy ambitnych produkcji,bądź zaniechanie wypowiadania sie o czymś czego nie jestes w stanie pojąc.




no,to tutaj zapytuje-co jest w tym filmie takiego,czego nie potrafie pojąć?
Jakie film ma te przesłanie??Jaki sens?
Czepiłes się tego,że zostawiłam komentarz przy serialu,który lubie oglądać i dlatego teraz mi tutaj tak jedziesz?
............

grooshya

ps

zapomniałam dodać , że film jest MAŁO AMBITNY i nie rozumiem za co mu dałeś 10.
-_-

użytkownik usunięty
grooshya

http://www.filmweb.pl/topic/848759/P%C3%B3%C5%82+filmu+go%C5%9B%C4%87+przep%C5%8 2aka%C5%82%2C+drugie+p%C3%B3%C5%82+filmu+prze%C4%87pa%C5%82..html

użytkownik usunięty

zapomniałem dodac ze masz pojecie o kinie jak ja o balecie mongolskim... i rozumiem dlaczego uwazasz go za bezsensowny.

dobrz,niech Ci będzie,nie mam zamiaru się z Tobą kłócić bo wyznaje powiedzenie:
mów do du*y to cie osra.;]
pozdro.

ocenił(a) film na 10
grooshya

hej grooshya did you suck a guys cock?
Show me how you suck a guys cock ,show me with your mouth
come on little fuck!

grooshya

Moja droga mam nadzieje że jesteś na tyle nie kumata . i nie jesteś antychrystem !

Lap

teraz to zabłysneliście;] gratuluje.< za krótki >

użytkownik usunięty
grooshya

< jak go po dotykasz zrobi się dłuższy >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones