PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1062}

Zły porucznik

Bad Lieutenant
7,3 17 544
oceny
7,3 10 1 17544
6,9 13
ocen krytyków
Zły porucznik
powrót do forum filmu Zły porucznik

To co pokazal w tym filmie Keitel czyni go jednym z najlepszych aktorow w hbranzy. Rola wybitna, wrecz idealna, nawet wiecej, na pewno jadna z 5ciu najlepszych kreacji w historii kina.

ocenił(a) film na 7
killafornia

Popieram, w tym filmie dał czadu1 Tylko końcówka filmu mi nie pasowała

ocenił(a) film na 8
Osesek_atomowy

Dokładnie. Mało logiczne zakończenie,acz z drugiej strony mega wzruszające i klimatyczne

Gladiator1000

Jak mało logiczne - chciał chociaż żeby zakonnica nie musiała oglądać ryjów swoich gwałcicieli.
I się poświęcił nie widząc już w ogóle szans na uratowanie samego siebie.

ocenił(a) film na 9
Jordan66

Dokladnie.Koncowka zaskakujaca i nie oklepana jak w innych filmach

killafornia

Zgadzam się !!! Rewelacja, kreacja w filmie niezapomniana. Slyszałam wiele opinii że film znosny itd ok kwestia gustu, ale nie można nie docenic wielkiej gry aktorskiej Pana Keitela!!!!

ocenił(a) film na 10
Olin86

Film takze jest mega :) No i sa watki polskie, kosciol w ktorym sie to dzialo byl polski :)

killafornia

Zdecydowanie mega! Ciężki ale super. Pozdr

ocenił(a) film na 10
Olin86

Cięzkie klimaty to spacjalnosc rezysera filmu Abela Ferrary, nikt tak jak on nie umie robic takiego brudnego kina :)

ocenił(a) film na 8
killafornia

No co Ty :D Jego kreacja owszem,była znakomita,ale...czołowa piątka wszech-czasów....Trochę zbyt odważnie(oczywiście rozumiem,że każdy ma inne zdanie i inną takową piątkę:)

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Dla mnie tez top 5, jak ktoś widział, to wie o czym mowa. Genialnie odtworzona kreacja upadku moralności i człowieka.

Renegade__Of__Funk

A możesz wymienić 4 pozostałe role z Twojego top 5?

killafornia

A mógł byś wymienić pozostałe 4 kreacje z Twojego top 5?

wilczekstepowy

Cyrwus jako Rysiek.

ocenił(a) film na 10
killafornia

Nie wiem, czy w 5 najlepszych kreacjach, ale wyznam, że piszę tu po długim okresie, gdy nie widziałem tego filmu, mozolnie go szukałem, nie pamiętając tytułu, ale ten film we mnie mocno osiadł, jest niezwykły, wstrzasnął mną, a odszukałem go właśnie pamiętając kreację Keitela. Keitel zagrał WSTRZĄS MORALNY, który z kolei wstrząsnął mną. Ten film jest niezwykły, tu wszystko jest osobliwe i przestępstwo nie podnieca dla pragnienia zemsty. A moze Keitel gra nas samych? Człowieka współczesnego bombardowanego informacjami, nurzającego się w przyjemnosciach, zobojętniałego już na wartości, tym bardziej, że stawiał się nieustannie w roli oceniającego (konsumenci mediów, którymi jesteśmy, takimi się stają), więc niepostrzeżenie wypalił się w sferze wrażliwości... i oto gwałt na zakonnicy budzi jego sumienie. A co zbudzi nas,  konsumentów rozrywek i mediów? Pandemia? Coś innego? Obyśmy już byli obudzeni...

ocenił(a) film na 10
killafornia

Kino dla ludzi o silnych oraz mocnych nerwach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones