PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690384}

Z dala od zgiełku

Far from the Madding Crowd
6,7 27 603
oceny
6,7 10 1 27603
6,2 9
ocen krytyków
Z dala od zgiełku
powrót do forum filmu Z dala od zgiełku

NAJLEPSZA SCENA?

użytkownik usunięty

Którą scenę uważacie za najbardziej godną uwagi? Moja ulubiona jest "piosenka w duecie". Tyle zostało zawarte w tak małej przestrzeni! Te wszystkie drobne refleksy, spojrzenia, gesty, nastrój miejsca: esencja relacji pomiędzy trojgiem bohaterów. Ta jedna scena odzwierciedla świetnie klimat, subtelnie ukazując emocje, nadzieje, obietnice, flirt. I oczywiście jest jeszcze śliczna, nieprzypadkowa piosenka ludowa - czy wsłuchaliście się w jej tekst?

Jakie są najlepsze sceny Waszym zdaniem?

ocenił(a) film na 7

Ostatnia. Uff- pocałowali się, nareszcie koniec filmu;)
No i bardzo malownicze to było;)

użytkownik usunięty
exley

Aż tak było męcząco??? :)

ocenił(a) film na 7

Nie aż tak rzecz jasna:) Podobały mi się;
zdjęcia jak z baśni,
ciemnoniebieska sukienka głównej bohaterki i jej smukła sylwetka,
jej wycieczki konno,
biedny William i jego jakże przekonujące rozterki serca- wszystkie sceny z jego udziałem
i oczywiście pocałunek z Gabrielem- szczerze, to już myślałam, że on sobie pójdzie w siną dal;)

exley

zdecydowanie ostatnia scena, popłakałam się...

ocenił(a) film na 5

Jak brodacz zastrzelił żołnierzyka;-)

ocenił(a) film na 7

też ostatnia scena. Jak w końcu nasza główna bohaterka postanowiła zawalczyć o uczucie i jak mówiła "zapytaj mnie, zapytaj mnie" jak zaczeła się do niego zbliżać, a on ją pocałował:) super.

ocenił(a) film na 7

zdecydowanie ostatnia :)

oświadczyny z owieczką, śpiew przy kolacji, ostrzeżenie Gabriela przed Troyem, no i oczywiście finał :)

użytkownik usunięty

A dla mnie pierwsza rozmowa Williama z Gabrielem - sąsiad fantastycznie odegrał swoje rozczarowanie i zażenowanie - poza tym taka męska rozmowa o uczuciach rzadko się przytrafia. No i fantastyczna scena, jak Batsheba prosi vel "żebrze" Gabriela, aby wrócił, bo go potrzebuje do zdychających owieczek. Czy oby tylko? Dla mnie to był moment, gdy okiełznał jej dzikość.

ocenił(a) film na 8

Dla mnie najlepsza jest scena z ratowaniem stogów siana w trakcie burzy.

Batsheba zaczyna już powoli rozumieć, że jej małżeństwo kolorowe nie będzie, że chyba podjęła pochopną decyzję - a w tle stary, dobry, pomocny Gabriel - co ona by bez niego zrobiła?

ocenił(a) film na 8

Dla mnie dwie: śpiew w duecie oraz ostatnia, bardzo wzruszająca scena.

ocenił(a) film na 8

Dla mnie najlepszą sceną była piosenka w duecie. Nie tylko piękna melodia, mądre słowa, ale i wykonanie. Poza tym czuje sie wszystkie emocje, które są stłumione, a które w cywilizowany sposób mozna wyrazić tylko śpiewając. Druga świetna scena to finał, w którym dziewczyna prosi chłopaka, żeby zapytał ją jeszcze raz... Naprawdę nie wiedziałam, jaka będzie odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones