PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5742}

Z piekła rodem

From Hell
7,3 64 916
ocen
7,3 10 1 64916
5,4 10
ocen krytyków
Z piekła rodem
powrót do forum filmu Z piekła rodem

Akcent.

ocenił(a) film na 6

Pytanie do znawców, może mieszkańców Anglii, może specjalistów językowych. Czy Depp podołał misji mówienia po angielsku jak na inspektora londyńskiej policji przystało,
czy gada jak amerykański chłopiec? Jedyne co udało mi się wyłowić (tylko dzięki obyciu z brytyjskimi filmami) to "can" z wyraźnym "a", zamiast amerykańskiego "e"". Ale mogę
się mylić i nie mam pewności, więc pytam: jak myślicie, odrobił pracę domową z Brytyjskiego akcentu?

ocenił(a) film na 8
zumkop

Dopisuje się do tego pytania.

ocenił(a) film na 8
zumkop

Nie jestem specjalistą od brytyjskiego akcentu, ale moja subiektywna opinia jest taka, że nie poszło mu najgorzej, jednak dopiero w "turyście" usłyszałam akcent na jaki powinien się zdobyć już w tym filmie. :)

ocenił(a) film na 6
poisongirl2

Mi tam jego brytyjski akcent się podobał nawet. Ale lepszy popis dał, gdy zaczął mówić z irlandzkim akcentem, wtedy w biurze u Benjamina Kidney (bodajże), gdy strażnik nie chciał go wpuścić na górę. Ale to może dlatego. że irlandzki jest bardziej charakterystyczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones