PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653879}
6,3 1 971
ocen
6,3 10 1 1971
Z rubryki kryminalnej: Dożywocie
powrót do forum filmu Z rubryki kryminalnej: Dożywocie

Ja przede wszystkim: nie oczywistego rozwoju akcji, nieprzewidywalności, nietuzinkowości, zagmatwania, tajemniczości i czegoś takiego, że się chce oglądać bez względu na to, że ziemniaki już dawno powinny zostać zdjęte z gazu a pranie już dawno rozwieszone na balkonie....

Tak więc od tego filmu nie byłam w stanie oderwać wzroku, bo moja babska ciekawość zmuszała mnie do obejrzenia do końca: kto jest zabójcą, po i i dlaczego. Całość została przedstawiona w sposób wartki, egzystencjalno-społeczny, taki ludzki - każdy z nas bowiem spotyka się na co dzień ze zdradą.. a więc to na tyle bo ogólnie zachęcam do obejrzenia tego filmu, mimo,że nie jest to pozycja obowiązkowa czy oskarowa to daje wiele do myslenia na wieczorna refleksję przy lampce wina

ocenił(a) film na 6
zima300___

zgadzam się i pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 4
zima300___

" Ja przede wszystkim: nie oczywistego rozwoju akcji, nieprzewidywalności, nietuzinkowości, zagmatwania, tajemniczości i czegoś takiego, że się chce oglądać bez względu na to, że ziemniaki już dawno powinny zostać zdjęte z gazu a pranie już dawno rozwieszone na balkonie...."
Właśnie tego tam nie było wg mnie :-)
Gdyby te cechy występowały w tym filmie sam dałbym 6.

armarange

Tego nie było? Czyli co? Zapomniałeś nastawić ziemniaki i nie robisz prania?

ocenił(a) film na 4
Burmistrz

Podobno nie ma głupich pytań :-) czasem zastanawiam się czy to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones