PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149870}

Za ile mnie pokochasz?

Combien tu m'aimes?
5,5 6 664
oceny
5,5 10 1 6664
Za ile mnie pokochasz
powrót do forum filmu Za ile mnie pokochasz?

film dla ludzi

ocenił(a) film na 9

o niebanalnym guscie i poczuciu estetyki. Jak dla mnie genialna produkcja.

ocenił(a) film na 8
Madzia_81

Dokładnie. Skończyłem oglądać ten film i zastanawiałem się jaką ocenę powinienem wystawić. Osiem czy dziewięć? Zdecydowałem się na ósemkę.
Wchodzę na filmweb, a tu 5,76/1... Dziwne...
Polecam ten film!

ocenił(a) film na 9
Ghq

Nie rozumiem dlaczego ocena jest tak zaniżona. W sumie film jest dla ludzi jak ktoś trafnie napisał "o
niebanalnym guście". Często do niego wracam, w tamtym roku oglądałem go bodajże ze 3 razy, zawsze z
kimś kto wcześniej go nie widział i faktycznie oceny bywały różne.
8/10 (ale coś czuję, że po następnym seansie zweryfikuję na 9/10)

ocenił(a) film na 8
symbiosis

tez nie rozumiem oceny, dla mnie podchodzi pod 8; jest w tym filmie pare rzeczy ktore sobie mozna przemyslec; no i jest monica i dla niej samej warto obejrzeć; ogolnie polecam tez film "malena"

ocenił(a) film na 5
Madzia_81

ten film ma smaczek, klimat, ma humor i fantazję, no i Monika jest the best

ocenił(a) film na 8
Madzia_81

Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami :) Film jest wspaniały i nietuzinkowy. Blier nie tyle wyłamuje się z jakichkolwiek konwencji, co - raczej - o nie po prostu nie dba. No i chyba dlatego takie oceny...

ocenił(a) film na 7
Madzia_81

To napisz mi łaskawie, na czym ta "genialność" polega. Bo jak dla mnie to film średni, jakbym nie był fanem Bellucci, to naprawdę nie byłoby czego oglądać. A tak oceniam na 7/10 za parę fajnych scen oraz grę Bellucci i Depardieu.

ocenił(a) film na 10
Madzia_81

Ja dopiero zaczelam ogladac, ale bawie sie przednio.

ocenił(a) film na 10
Madzia_81

Uwielbiam francuskie komedie. Jedyne na ktorych szczerze sie smieje.

A ten film bawil mnie od poczatku do konca. Niesamowity. Ale zdecydowanie nie dla mas. Nie dla wszystkich. A ten humor mysle, ze bardziej trafi do wrazliwszych kobiet niz na pragnacych erotyki mezczyzn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones