PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714022}

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
7,4 134 298
ocen
7,4 10 1 134298
6,1 14
ocen krytyków
Za jakie grzechy, dobry Boże
powrót do forum filmu Za jakie grzechy, dobry Boże?

Super komedia

ocenił(a) film na 9

Już dawno nie widziałem dobrej komedii która by mnie tak bardzo rozbawiła. Nie będę się rozpisywał bo film jest zrobiony lekko i super się go ogląda. Film oceniam na bardzo wysoką 9/10

ocenił(a) film na 8
adrunrl

Bardzo dobra komedia, takich właśnie brakuje :)

ocenił(a) film na 8
adrunrl

Dokładnie, zrobiony tak lekko, że uśmiech pojawia się na sam widok aktorów. Pozytywna od początku do końca.

ocenił(a) film na 6
adrunrl

Jak najlepiej oglądać z napisami czy lektorem ? Czy jest to bez różnicy ?

ocenił(a) film na 8
theszatanx

Ja tam jestem zdania, że zawsze, kiedy tylko się da, lepiej oglądać film z napisami :-)

ocenił(a) film na 8
Kaster1

Mnie też się podobał, lekki, sympatyczny i dobrze się go oglądało. :)

ocenił(a) film na 9
adrunrl

Też dałem wysoką ocenę. Świetna, lekka i mądra komedia. Coraz ciężej trafić na taki film w tym natłoku chłamu i głupoty.

adrunrl

$rednia komedia.Liczy£em na konkretna jazde ale najwidoczniej francuskie kino juz tak wyblak£o przez poprawno$c polityczna,ze nie stac ich na nic lepszego.Gra aktoröw tez pozostawia duzo do zyczenia.Sam C.Clavier mög£by popracowac bardziej nad wyrazisto$cia swojej mimiki.W komedii "Czym chata bogata",ktöra uwazam ze jest co najmniej dwa razy lepsza,tez brakowa£o mu troche do idea£u.Ciezko sie z tym pogodzic kiedy widzia£o sie go w komedii "Go$cie,go$cie" z fenomenalnym J.Reno.Pasuja do siebie jak aktorzy z komedii"G£upi i g£upszy",ktöre uwazam za rewelacyjne.No cöz,nikt nie zastapi mistrza francuskiej komedii L.DeFunesa ale uwazam,ze C.Clavier mög£by sie lepiej na nim wzorowac i tym samym stac sie o wiele zabawniejszym w danej roli, nawet przy s£abszym scenariuszu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones