PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 509
ocen
8,1 10 1 53509
8,1 14
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

Najlepsza scena

ocenił(a) film na 10

Najlepsza scena to ta w której Mortimer stoi bezbronny przed Indio, ale pojawia się uzbrojony Clint i pozwala na uczciwy pojedynek.I ten nieśmiertelny tekst: ,,Kiedy pozytywka umilknie sięgnij po broń.Spróbuj mnie zabić pułkowniku..."

użytkownik usunięty
LMNO

A moja ulubiona scena to ta, w której Mortimer chce sprowokować badziorów i odpala zapałkę od garba Kinskiego. Te drgawki nienawiści na twarzy garbusa i cyniczne spojrzenie Mortinmera... czysty geniusz !

ocenił(a) film na 8

I później:
- Zwykle palę po jedzeniu, możesz wpaść za dziesięć minut?
- Za dziesięć minut będziesz palił w piekle!

Podobało mi się też:
Telegrafista: Napad na bank? Nie słyszałem żadnych strzałów...
Eastwood: Jak nie wyślesz, to usłyszysz jeden.

ocenił(a) film na 9
tatus

Zgadzam sie z panami, najlepsze sa sceny z pozytywka i odpalaniem zapalek:) Ten film podobal mi sie chyba najbardziej z calej trylogii dolara. Ehhh, miec raczego konia i dobry rewolwer pod pacha...to byly czasy:)))

ocenił(a) film na 9
Man_Behind_The_Sun

A mi podobała się scena końcowa, w której Clint liczył trupy................ i swoje zyski oczywiście

TONY

Albo fragment rozmowy Eastwooda z wszechwiedzącym staruszkiem.
Staruszek pyta:
- I wiesz co im powiedziałem??!!! (chodziło o sprzedaż nieruchomości spółce kolejowej)
Chwila zadumy Eastwooda - i nagle domek dziadka zaczyna się trząść w związku z przejeżdżjącym obok pociągiem:
- Powiedziałeś "NIE".

ocenił(a) film na 9
rzaba1

Też podoba mi się scena, gdy Clint wchodzi na plac ze strzelba w ręku, żeby dopilnować uczciwości pojedynku. W tle - ta niesamowita muzyka Morricone.

Scen świetnych w tym filmie jest bardzo dużo; jednak scena pojedynku jest chyba najlepsza. No ale rozmowa Clinta ze staruszkiem, który mieszka obok torów może spokojnie z nią konkurować.

ocenił(a) film na 9
Dryden

Szczerze mówiąc wolałbym więcej dramatyczności, np. na ostatni dźwięk melodii w zegarku antagonista ginie z zegarkiem w szeroko rozłożonych ramionach, zrozumiawszy wtedy całe swoje życie, uczucia do ukochanej i popełnione przez siebie błędy

ocenił(a) film na 10

Moja ulubiona scena to ta z tym starcem, który nie chciał sprzedać ziemii kolei ale też ta z telegrafistą, ogólnie film jest super.

ocenił(a) film na 9
scarlett85

Moja ulubiona scena to ta, kiedy Mortimer spotyka się z człowiekiem bez imienia i Eastwood prezentuje swoje możliwości strzeleckie strzelając do kapelusza drugiego z coraz większej odległości. coś pięknego to jest

Huncwot_90

"pojedynek na kapelusze" jest genialną sceną! To wszystko co zostało wyżej wymienione plus reakcja Manco gdy Mortimer zakręca jego coltem chowając do kabury, po zabiciu Indio.

Radek_23

koncowka to mistrzostwo swiata

-Any trouble, boy?
-No, old man. Thought I was having trouble with my adding. It's all right now.

i ta muzyka w tle.. moge to ogladac w nieskonczonosc

ocenił(a) film na 8
Huncwot_90

A przed pojedynkiem strzeleckim do kapeluszy deptają sobie po butach - nie mogłam przestać sie śmiać hehe

ayla_ilayla

Fakt, scena z pluciem na buty jest świetna:-) No i ta jak Clint wynajmuje pokój... W ogóle cały film jest niesamowity:-)

ocenił(a) film na 9
_ENKI_

Piękna para w hotelu ;) liliputowaty facet i odstrzelona 'lady'
'-Mieszka tam senor Martinez.
-Już nie mieszka'
i potem
'-Co za nieokrzesany bydlak!
-Ale wysoki.
-Jesteś obrzydliwa!'

ocenił(a) film na 9
alqitta

I jeszcze rozmowa Clinta i Lee
'-Zadałem niedyskretne pytanie?
-Pytanie nie jest niedyskretne.
Ale odpowiedź mogłaby taka być.' ;)

alqitta

Tak, ten film zawiera pełno takich smaczków i niezapomnianych scen :-)

ocenił(a) film na 7
LMNO

Scena kiedy Mańkut odwiedza Proroka, i trzesacy sie dom oraz odpalanie zapalki od Kinskiego, swietnie zagrał to powstrzymywanie chęci zabicia Mortimera.

ocenił(a) film na 10
LMNO

Moja ulubiona, gdy odstrzelają papierosa Nieznajomemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones