PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 517
ocen
8,1 10 1 53517
8,1 14
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

O co dokładnie chodziło z zegarkami, dlaczego Ci dwaj panowie mieli dwa identyczne? Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam ten wątek.

13tasia13

Wydaję mi się, że Bezimienny rewolwerowiec (Clint Eastwood), który trzymał zegarek Pułkownika Douglas Mortimer należał do chłopaka dziewczyny, która zginęła w scenie łóżkowej. Znajdowały się tam dwa zegarki a jeden z nich wziął ten zły El Indio. Jak okazuję się z z teści filmu Pułkownik Douglas Mortimer był jej bratem, nie mylę się? A na końcu dopiero Pułkownik Douglas Mortimer zrozumiał kto zabił jego siostrę a El Indio pojął kim jest Pułkownik Douglas Mortimer bo jak wiemy gdy spotkali sie na placu jeden na jednego Pułkownik Douglas Mortime wyciągnął sam łańcuch w czasie gdy Bezimienny rewolwerowiec otworzył zegarek i zaczęła lecieć identyczna melodia jak w zegarku El Indio.

Nie naplątałem?

ocenił(a) film na 8
benburney

Nie, chwila skupienia i wiem jak to rozumiesz:D Przez ten cały film wyslałam, że tym młodym chlopakiem dziewczyny jest Pułkownik Douglas Mortimer, a później gdy powiedział, że był jej bratem, to coś mi nie pasowało.

13tasia13

Ja też tak myślałem. Myślałem, że on przeżył, a gdy mówił, że jest jej bratem to wydawało mi się, że tylko tak mówi, sam nie wiem dlaczego ;) ale z biegiem akcji nie wydarzyło się nic co by wskazywało na to, że jest inaczej. Więc musiał być jej bratem.

Tak poza tym świetny film. I to liczenie trupów na wozie hehe fajna scena ;)

ocenił(a) film na 6
benburney

I pułkownik od samego początku za nimi podążał bo wiedział kto zabił jego siostrę, tylko Indigo nie znał jego (dlatego się spytał czy kojarzy to nazwisko).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones