PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 509
ocen
8,1 10 1 53509
8,1 14
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

Wielka prośba: widziałem dotychczas tylko wersje z polskim lektorem. Na merlinie i Allegro rownież
są tylko takie. Czy ktoś może wie cokolwiek o wersji z polskimi napisami? Bardzo mi na niej zależy i
jestem gotów sypnąć groszem, żeby ją zdobyć :)

jr3

a wydanie gazetowe, czyli ta wielka kolekcja westernów nie zawiera przypadkiem wersji z napisami i z lektorem?

ocenił(a) film na 10
Grzywos

Masz na myśli to wydanie?
http://allegro.pl/za-kilka-dolarow-wiecej-i3839771848.html

Jeśli tak, jak sam zobaczysz w ofercie, w tym wydaniu nie ma napisów polskich. Jest lektor i napisy po węgiersku, turecku, czesku i angielsku ...

jr3

A czyli w opisach kłamią :)
Więc pozostaje tylko bluray, ewentualnie ostatnimi czasy na Ale kino! dosyć często puszczają westerny Sergio Leone i jeżeli masz telewizję cyfrową to być może przy tym filmie da się ustawić oryginalną ścieżkę dźwiękową z napisami dla niesłyszących.
Trzecia propozycja: ściągnąć film w internecie i liczyć na to że jakaś duszyczka zrobiła napisy, a raczej małe prawdopodobieństwo że takowe nie powstały.

ocenił(a) film na 10
Grzywos

dzięki za pomoc. Liczyłem na oryginalne wydanie, ale wszystko wskazuje na to, że wydawca dał dupy

Pozdrawiam :)

jr3

Mój brat pobrał z neta z polskimi napisami ,a następnie dał na płytkę i śmigało.

ocenił(a) film na 8
jr3

Szukasz jeszcze tych napisów? Jak coś, to mam do wersji blu-ray.

ocenił(a) film na 9
jr3

Wersję z napisami wydano na blu-ray.

ocenił(a) film na 10
jacekg9

Faktycznie, dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones