PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34922}

Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious
7,2 178 023
oceny
7,2 10 1 178023
4,4 12
ocen krytyków
Za szybcy, za wściekli
powrót do forum filmu Za szybcy, za wściekli


Ryk zozgrzanych do czerwoności silników, spektakularne ściganie z użyciem podtlenku azotu i
zjadliwa dalsza historia Briana O'Connera.
Tak po krótce opisać można kolejny hit spod szyldu Fast & Furious. Podstawową zaletą jest
oczywiście nawiązanie w szerokim stopniu do części od której wszystko się zaczęło ale także
wygląd jako taki całej produkcji, cudne autka oraz śliczne kobiety nadają piękna całemu
filmowi
co w tych czasach jest już normą w filmach akcji. Jeszcze jednym atutem można nazwać
widowiskowość która w tym przypadku wyprzedza poprzednika i zostawia daleko w tyle.
Oczywiście nie wszystko jest takie różowe. Brak Vina Diesla i prawie całej obsady jedynki
sprawia że dużo gorzej ogląda się całość.
Paul Walker także zagrał dużo słabiej w porównaniu do poprzedniej części, na to wszystko
można też dorzucić fabułę która mimo że jak już wspomniałem jest ,,zjadliwa" to mogłaby być
dużo lepsza.
Porównując dzieło Roba Cohena do obrazu wyreżyserowanego przez Johna Singletona
skłaniam się ku temu iż o ile Singleton godnie ,,przedłużył" ,,Szybkich i wściekłych"
wzbogacając Ich nawet o dużo więcej akcji o tyle nie jest on lepszy pod względem gry
aktorskiej, fabuły i pod względem całokształtu.

ocenił(a) film na 6
lechita1995

Racja, gorzej zagrany i do tego brak Diesla to wielki minus. Zresztą fabuła też lipna, oklepana, wielki Boss kontra ci dobrzy, a policja i wszystkie agencje to banda patałachów co tylko przeszkadzają. Przykre to , ale przecież musi powtórzyć się zasada że kontynuacja nie dorównuje swojemu pierwowzorowi. Dobrze, że przynajmniej Tokio Drift "odskoczyło" od całej serii.

ocenił(a) film na 7
OmniModo

w sumie racja ale dla mnie to jest minus że 3 część prawie w ogóle nie była związana z ,,jedynką"
Ale tak czy inaczej Tokio drift przypadło mi do gustu

ocenił(a) film na 6
lechita1995

Racja, ale musieli bazować na chwytliwym tytule , nie wiem czy bym pooglądał film o tytule "Tokyo Drift" natomiast "The Fast and the Furious: Tokyo Drift" przyciągnął moją uwagę i obejrzałem, czego nie żałuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones