PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5269}

Za wcześnie umierać

Dying Young
7,5 20 248
ocen
7,5 10 1 20248
Za wcześnie umierać
powrót do forum filmu Za wcześnie umierać

Ja oglądam, a wy? Naprawdę polecam, świetny film.

Lineczka_filmweb

a jakże, my też oglądamy... 47" plus gorąca herbata z imbirem!
życzę miłego odbioru! :)

ocenił(a) film na 8
Lineczka_filmweb

ja też.....mam nadzieję, że wytrwam do końca bo film jest super :)

malakagro

Wlasnie sie skonczyl, nie wiem jak Wy. Ja plakalam jak bobr, i jutro w pracy bede chyba wygladac jak zombie, ale warto bylo, chociaz po raz drugi emocje te same.

ocenił(a) film na 6
bluetreacle

Mi się film średnio podobał, nie płakałem w ogóle, historia wg mnie przedstawiona w sposób bardzo smętny, nie ciekawy, nie przykuwający uwagi, jest wiele lepszych filmów tego typu. Ale mam prośbę, moglibyście mi powiedzieć jak się zakończył, bo sobie trochę przysnąłem na końcu i nie jestem pewien.
Spoiler!!!! SPOILER!!!!!sPOILER!!!!!

Pamiętam jak była akcja w tym domku, ze kłócili się o to, ze jej nie mowie, ze jest chory, ona mówiła, ze umrze niedługo a on je nic nie mówił, potem pamiętam jak siedzi w domu i ojciec przyjeżdża i opowiada mu, ze chcial być z nią itd. Duzo ominąłem? Zdaje mi się, ze zapomnieli o sobie, a główny bohater przeżył, ale przydałoby się, żeby mnie ktoś oświecił. Z góry dziękuje.

mucka77777

Victor powiedzial ojccu ze musi pojsc na bal swiateczny zeby ja zobaczyc, poszedl zamienili slowo pocalowal ja i uciekl. Ona zapytala ojca gdzie jest, ten powiedzial ze V. chce spedzic wieczor sam. Ona pobiegla do tego domu, widzi jak sie pakuje. Rozmawiaja, Hillary wyznaje mu milosc i mowi ze chce z nim byc bez wzgledu na jego przyszlosc . Wychodza z domui razem . Konczy sie film. Zakonczenie jest otwarte..

ocenił(a) film na 6
bluetreacle

Dziękuje serdecznie.

ocenił(a) film na 10
Lineczka_filmweb

Niestety, widziałam tylko pół godziny :( Zmęczenie wzięło górę. Jedno jest pewne - muszę sobie ten film odświeżyć, tak więc w najbliższych dniach pewnie go jeszcze raz zobaczę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones