PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11903}

Zabójcy

Assassins
7,0 35 655
ocen
7,0 10 1 35655
5,5 8
ocen krytyków
Zabójcy
powrót do forum filmu Zabójcy

Szczerze mówiąc to ten film mi sie nie podobał, choć w gruncie rzeczy tematycznie nie był najgorszy...nie podobało mi się poprowadzenie akcji - takie typowe i raczej nie wychodząca ze schematów gra Stallone i Banderasa !!

Patt

Mi także się nie podobał i dziwią mnie tak wysokie noty. W filmie nie uniknięto oczywistych rozwiązań, efekciarstwa i głupoty. Stallone i Banderas w roli zabójców budzą bardziej pusty śmiech niż grozę i podziw.
Hamerykańska rutyna i sztampa idealna dla zjadaczy popcornu.

ocenił(a) film na 7
lacrimalia99

Pusty śmiech to budzi Twój post, zjadaczu... no, nie wiem czego, może kawioru? Najpierw trzeba zrozumieć konwencję filmu, a potem się wywyższać. Zresztą - bez podstaw.

ocenił(a) film na 7
Patt

20 lat temu tak robiono filmy akcji i wtedy dałbym 8 a dzisiaj to nie jest klasyka tylko filmik. Z sympatii do Moore, chociaż tu była głupiutką niby oszustką, film dostał 7 a zasługuje na 6.

ocenił(a) film na 4
Patt

Ten film to mydliny pierwszej klasy. Ta kobieta jest tak infantylna a Stallone udaje luzaka i ma tak drewniane teksty, że ciężko to oglądać.

ocenił(a) film na 8
Aldon

No to chyba oglądaliśmy dwa różne filmy, bo jakoś nie zauważyłem żeby Stallone w tym filmie wyglądał na luzaka. Już prędzej Banderas, który z resztą świetnie zagrał. Nie wiem czy nie jego najlepsza rola.

ocenił(a) film na 8
Patt

Masz rację :) Też byłem w rozterce, jak ocenić film przewidywalny i raczej słaby. Ale w pewnym momencie zaczął mi się przewrotnie podobać. Własnie za to, że Stallone grał siebie, a Banderas siebie. Taka niezamierzona konwencja, którą można docenić po 20 latach. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones