PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741332}

Zabójczy Jacques

Un petit boulot
6,2 2 945
ocen
6,2 10 1 2945
Zabójczy Jacques
powrót do forum filmu Zabójczy Jacques

Od zawsze francuskie komedie bawiły mnie do łez, ale ta jest zupełnie inna, co nie znaczy gorsza. Zabójczy Jaques to pokaz czarnego humoru czasem absurdalebo, który nie wszyscy zrozumieją, ale i tak warto zobaczyć film. Humor to nie jedyny powód do wizyty w kinie. Przede wszystkim warto zobaczyć świetnego Romain Duris w roli tytułowej. Z takim zabójcą nie strach mieszkać na jednym osiedlu :) Polecam !!!

matyldkaw

dla mnie to typowa dobra czarna komedia, ale jej przekaz na temat prawdziwego szczęścia jest nad wyraz głęboki.

ocenił(a) film na 9
matyldkaw

Znam Romain Durisa z innych filmów, ale w Zabójczym Jaques trudno było go poznać :) Film abrdzo fajny, przyjemnie się ogląda. Dla fanów czarnej komedii idelany.

milo_94

też nie mogłam go rozpoznać :) fajna rola mimo, że to płatny morderca to człowiek mu kibicuje

ocenił(a) film na 9
Filomena00

coś w tym jest :) spoko facet

matyldkaw

Gdzie takiego zatrudnic? Jest sporo w tym kraju "konsultantow klienta" (czyt. slugusow mafii) w Ultimo do odstrzelenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones