PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30373}
6,8 1 606
ocen
6,8 10 1 1606
Zabójczy warunek
powrót do forum filmu Zabójczy warunek

Zgadzam się, że ten film to żadne arcydzieło, ale zastanawia mnie fakt, jak administratorzy filmweb-u mogli dopuścić zamieszczoną przy tym filmie recenzję? Zresztą trudno to nawet w ten sposób nazwać. Jej autor po kolei zanalizował wg niego źle zrealizowane sceny, przy okazji zamieszczając masę spoilerów, dlatego nie radzę czytać tej recenzji osobom, które filmu nie widziały.Zakończenia co prawda nie zdradził, ale moim zdaniem niektóre dokładnie przez niego opisane wątki są na tyle istotne, że nie powinno się ich umieszczać w recenzji, przeznaczonej głównie dla tych, którzy filmu nie oglądali. O warstwie stylistycznej i ortograficznej tego tekstu już nie wspomnę.

Laura_Melody

jak widać, co zostało potwierdzone przed admina... Nie każdy może i potrafi oceniać filmy.
Jedyne co mnie pociesza to fakt że tylko ślepy kretyn mógł ocenić tak ten film ;]

Laura_Melody

A teraz najlepsze. Recenzent, który tak skrytykował film wystawił mu 8/10. To chyba jakaś parodia recenzji.

ocenił(a) film na 9
gatecrasher

Albo żałość dewiacyjnej hipokryzji;)

ocenił(a) film na 9
Laura_Melody

Mnie Ci administratorzy coraz bardziej dobijają swoją stronniczością i irracjonalnym podejściem. Moich materiałów odrzucili kilkanaście, a były niektóre na prawdę dobre recenzje, a tutaj ten tragiczny opis i recenzję przyjęli...jakaś masakra mówiąc bardzo delikatnie. Fajnie by było, gdyby w końcu otworzyli oczy i zaczęli wszystko czytać. A film na prawdę niezły i ciekawy. Wciąga i skłania do rozważań. Interesuje i bawi czarnym humorem. Do tego jak zwykle świetnie zagrana rola przez Brodiego (jakkolwiek to nazwisko się odmienia) i ciekawa fabuła. Polecam tym, którzy jeszcze nie widzieli. "Giallo" w podobnym klimacie, choć już nie takie dobre, ale można obejrzeć. Brody znowu w ciekawej kreacji;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones