Dobre wieści.

Jak niektórzy wiedzą sąd najwyższy USA podważył zakaz do posiadania broni jako sprzeczny z konstytucją i ograniczający wolność jednostki. Coraz więcej stanów wprowadza prawo do posiadania broni w miejscach publicznych (tzw. ukryte posiadanie). 36 stanów już je wprowadziło reszta czeka w kolejce - nie zaobserwowano wzrostu przestępczości.

Niestety w Polsce wciąż krąży mit że w USA odchodzi się od wolności jednostki - nic bardziej mylnego, można w niektórych stanach legalnie stać się posiadaczem takiej broni http://www.youtube.com/watch?v=dSp7CipN1pw& i to jest piękne.

Niestety w Europie ludzie zatrzymali się na poziomie Hitlera i Stalina i twierdzą że tylko organy opresji rządowej mają prawo posiadać broń. Niestety w cywilizowanych krajach (np. USA, Szwajcaria) nikt nie ma prawa zakazać wolnemu obywatelowi posiadać broń. Należy jak najszybciej zalegalizować posiadanie broni aby uczciwy obywatel mógł się bronić przed bandytami: czy to tymi z ulicy czy tymi z rządu.

Pamiętajcie że politycy wolą rządzić nieuzbrojonymi ludźmi - wtedy coś takiego co się stało w Libii jest mniej prawdopodobne. Ludzie powinni być uzbrojeni a politycy powinni się bać ludzi - nie odwrotnie.

4

    Zgłoś nadużycie

    Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: