PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652571}

Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Killing Them Softly
5,9 28 374
oceny
5,9 10 1 28374
5,9 15
ocen krytyków
Zabić, jak to łatwo powiedzieć
powrót do forum filmu Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Świetnie zagrane, rewelacyjne dialogi, aktorzy perełki i ten Obama ze swoimi przemówieniami w tle (czyli laniem wody i
pieprzeniem od rzeczy), taki film mógł nakręcić tylko człowiek nie z Ameryki. Polecam i jeszcze raz polecam, coś
pomiędzy Cohenami, a Tarantino, ale to Dominik, a Dominik geniuszem filmowym jest. Rewelacja.

ocenił(a) film na 6
ajron1960

film dobry, ale nie jest to arcydzieło. Jest strasznie niedoceniany no i niestety za ktrotki

lukempire

To, że "krótki" to raczej zaleta, trwa tyle ile powinien trwać "przeciętny" film. To co teraz robia nawiedzeni reżyserzy (bez obrazy czasami uzasadnione) to skandal (według mnie), rozciąganie seansu na 2 i ponad gwie godziny + reklamy od multipleksu w darmowym pakiecie to sie na da wytrzymać. Taki Wilk z Wall Street to prawie 3 godziny siadaczki, koszmar. Po pierwszym razie "Zabić ..." spodobał mi się bardzo, ale po drugim seansie wprost zachwycił, kultowy, a aktorzy poprowadzeni genialnie. Za dużo może tego genialnie, ale co poradzę i Pitt i Gandolfini i Liotta i ci aktorzy z Australii świetni.

ocenił(a) film na 6
ajron1960

Gandolifini zawsz był genialny w tym w czym grał. Niestety już go nie zobaczymy na ekranie. pitt jak to Pitt, normalnie. Za to Scoot McNairy zagrał moim zdaniem najlepiej po Jamesie. Ja wole dłuzszy film. WIlka jeszce nie widziałem ale Scorsese ma ten sposób prowadzenia fabuły, że krótszy nie miałby sensu, za wiele musiałby wyciąć z fabuły i dialogów

ajron1960

Jakiekolwiek miało być przesłanie tego filmu, to film w pierwszej kolejności powinno się dobrze oglądać. Tego nie dało się oglądać. Przegadany, z irytującym slow-motion, ze szczątkową fabułą. Może skrywać tajemnice Wszechświata, ale nieprzyjemnie się ogląda.

NickError

Zgadzam się z Tobą, że film akcji to to nie jest, ja go plasuję pomiędzy Poważnym człowiekiem albo Tajne przez poufne. Film, który można oglądac wiele razy i za każdym coś odkryć. Jeszcze raz powtórzę, rewelacja, a czy ktoś powiedział, ze ma się go przyjemnie ogladać.

ocenił(a) film na 10
ajron1960


mi się oglądało bardzo przyjemnie

użytkownik usunięty
ajron1960

masochista

ocenił(a) film na 9
ajron1960

Po prostu kawał dobrego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones