PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529619}

Zabić Irlandczyka

Kill the Irishman
7,2 23 078
ocen
7,2 10 1 23078
Zabić Irlandczyka
powrót do forum filmu Zabić Irlandczyka

Ten dureń opowiada jak to Irlandia o coś tam walczyła ciężko, jednocześnie naśmiewając się z Polaków w czasie wojny... idiotyzm totalny.

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

Masz nielogiczny system oceniania :) no ale to Twój problem a nie innych :) Więcej dystansu do siebie i do "polaczków". Jakoś z innych też tam cisną w tym i z Irlandczyków i jakoś problemu nie ma. Czy Polska na prawdę musi mieć takich zadufanych w sobie obywateli?

A co do tego plutonu egzekucyjnego to czy to logiczne jest stawanie w kole? ;) Ale to fakt bardziej pojechał Włochom mówiąc że są potomkami Greków :D hehe lepiej się śmiać niż całe życie lamentować i uważać swój kraj za Chrystusa ;)

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

Dowcipy o Polakach masz też w tych filmach;):

http://www.filmweb.pl/film/Więzienie+dla+świrów-2004-97686

http://www.filmweb.pl/serial/Dwie+spłukane+dziewczyny-2011-616779

Czy warto się o to obrażać;)??

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

w sumie też uznałem, że mam dość dowcipów o Polakach w filmach... niech może śmieją się teraz z Greków - kupa historii i chwały a niedługo przez własne leniwe cwaniactwo zaprzedadzą swój kraj... niestety...
co do Irlandii - bidota migrowała za chlebem mocno, teraz wracające pieniądze naprawiły kraj, do nich przyjeżdża się do pracy i mają bum bum, heh.
doczekamy się tego samego w Polsce, wg mnie Polska jeszcze nigdy od 200 lat nie miała tak dobrej szansy jak teraz. mamy dobrych fachowców, potrafimy się z siebie śmiać, być krytyczni. jesteśmy pracowitym ale i dość dumnym narodem. brakuje nam jeszcze zachodniego szmalu by to popchnąć ale powoli się nazbiera i... od pucybuta do miliardera - to będzie niedługo także i polski, nie tylko amerykański sen... :]

ocenił(a) film na 2
VanKert

brakuje nam odpowiednich ludzi u władzy, bo od X lat są tylko złodzieje...unijne dyrektywy są przyjmowane w Polsce, a zarobki, kasa? HALLO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones