PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202}

Zabić Sekala

Je třeba zabít Sekala
7,3 15 542
oceny
7,3 10 1 15542
6,6 5
ocen krytyków
Zabić Sekala
powrót do forum filmu Zabić Sekala

Świetny film

ocenił(a) film na 9

z rewelacyjnymi dialogami, aktorstwem, postaciami, klimatem, przesłaniem.
Niska ocena na filmwebie wynika z głupoty oceniających.

Czerwon_Kat

A to niby z której strony 7,3 to niska ocena? No i czemu sam autor tematu nie dał własnej?

P10T333R

Ocena na Filmwebie zdecydowanie za wysoka. Jakie rewelacyjne aktorstwo, o czym ty w ogóle piszesz? Aktorstwo całkiem przeciętne, film jak na produkcję Polską może i dobry (ale bez rewelacji), bo żeby dla polskich widzów film był dobry, wystarczyło zawsze wrzucić jakiegoś maczo, najlepiej Lindę. Natomiast w czeskich standardach ten film to kiepścizna. A Linda zagrał typowo dla siebie, czyli nie zagrał, tylko był obecny na planie.

wolekk

"Niska ocena na filmwebie wynika z głupoty oceniających." - ocena nie wynika ani z głupoty, ani z mądrości. Po prostu ludzie różne gusta mają i różnie oceniają (a niektórzy zapominają wystawić ocenę)

ocenił(a) film na 9
wolekk

Ch*ja się znasz. Jak Linda nie jest dla Ciebie dobrym aktorem, to kto jest?

ocenił(a) film na 8
wolekk

Użytkownik yossarian3x napisał: "Czesi sie zachwycaja tym filmem.Uwazaja go za jeden z najlepszych filmow w ich kinematografii." - to jak wreszcie jest? mi się wydaje, że film ma akurat taką ocenę, na jaką zasługuje. Użytkownicy IDMB mają podobne zdanie: "Ratings: 7.2/10" . Nie wiem, co dla ciebie znaczy przeciętne aktorstwo, bo jak dla mnie, to to, jakie widzę w każdym amerykańskim filmie sensacyjnym(a la Steven Sigal marmurowa twarz), albo filmów na Tele5 i podobnych lipnych kanałach. Film dobry, albo i lepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones