PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625412}
5,5 5 729
ocen
5,5 10 1 5729
3,5 6
ocen krytyków
Zabić bobra
powrót do forum filmu Zabić bobra

Nie jest to jakies wybitne dzielo JANA JAKUBA KOLSKIEGO ale napewno jest dobrze zagrane.
Swietnie wczul sie w swoja role LUBOS a ogromne brawa sie naleza AGNIESZCE
PAWEŁKIEWICZ w roli BEZI. Nie dosc ze ona majac lat 24 wyglada jak jakas 15-16latka to
udowodnila calej Polsce ze rewelacyjnie gra ostre sceny erotyczne... PS.UWIELBIAM TAKI TYP
FIGURY JAKA MA A.PAWEŁKIEWICZ... Ma cudne cialo a najb.biodra i posladki mrrrr...

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

zgodzę się, niestety przez niewciągające dialogi i "demony" Eryka film trochę męczy....brakuje thrilleru w tym dramacie psychologicznym.
Co do Bezi, racja, kamasutra nie jest jej obca :D

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

No akurat Lubos (którego zresztą bardzo lubię i cenię) za wiele to tu nie miał do zagrania...Ot poklął, poklął, popier/d/olił od czapy o bobrach, zatańczył solo i poruchał malolatę...
P.S. filmik tragiczny - aż się wierzyć nie chce że nakręcil toto Kolski...

RogerVerbalKint

Tylko by tak 'POKLNAC, POKLNAC,GADAC O BOBRACH I PORU...C MALOLATE' trzeba byc do tego dobrym aktorem... Nie wyobrazam sobie innego aktora do tej roli...

punisher822_filmweb

to fakt, Agnieszka w tym filmie super, Lubos też spoko, on pasuje do takich ról, jak na niego patrze to mam wrażenie, że wcale tego grać nie musi, a co do filmu to ja nie wiem czy to jemu czegoś brakuje czy może ja nie rozumiem o co w nim chodzi
uwielbiam filmy Kolskiego ale tego nie ogarniam

Kami122

KAMI122 jasne ze KOLSKI robi dobre filmy ale najwiekszym mankamentem tego filmu byl scenariusz. Napisany troche jakby na sile i bez konsekwencji. Czesto nawet najlepszy aktor nie jest w stanie uratowac filmu jak scenarzysta go polozyl po calosci... Jesli chodzi o LUBOSA to uwazam ze najlepsza role w zyciu odegral w serialu OFICER. Mial tam w sobie cos tak przerazajacego a jednoczesnie przyciagajacego ze na dlugo w pamieci zapadala jego rola. Swietnie nadaje sie do podobnych rol...

ocenił(a) film na 4
punisher822_filmweb

Ostatecznie film nie przypadł mi do gustu, a jednak obejrzałam go do końca - właśnie ze względu na coś fascynującego w bohaterach Eryka, jego nieletniej uwodzicielki oraz ich historii. Niestety, obietnica nie została spełniona...

EJanczul

A jak ty jako kobieta reagowalas na te odwazne i emocjonujace sceny erotyczne? Pytam bo ciekawi mnie kobiecy punkt widzenia na takie sceny.

ocenił(a) film na 4
punisher822_filmweb

Chyba skupiłam się bardziej na twarzy dziewczyny i jej emocjach niż na innych atutach. Film oglądałam już dobrych kilka dni temu, ale przypominam sobie, że podczas pierwszego zbliżenia widziałam na niej przyjemność, przy kolejnych - więcej strachu. Przy pierwszej scenie Bezi wymogła swoją przyjemność - egoistycznie niczym jej partner, później musiała się dostosować do wyobrażeń chorego umysłu. Dla mnie te sceny nie były aż tak 'pobudzające', bo były zbyt gwałtowne, a także ze względu na świadomość tego, że dziewczyna jest nastolatką. W tym wypadku faceta nieco tłumaczy to, że nie myślał do końca racjonalnie. Uwiodła go nie tylko bezpruderyjność Bezi, ale również jej fascynacja, którą wziął za miłość. Poza filmem taki związek to jednak dla mnie zwykłe przestępstwo - młode dziewczyny, jakby nie patrzeć - dzieci jeszcze - szukają przygody, ucieczki, może jakiegoś poczucia bezpieczeństwa, a starsi faceci po prostu je wykorzystują, 'bo same tego chciały'. Wystarczyłoby pewnie, żeby sobie wyobrazili, że to ich córki. Nastolatka (tudzież nastolatek - chociaż bardziej w amerykańskich filmach) ma mentalność nastolatki i nic tego nie zmieni. Nie jest to partnerka do życia i rozmowy, tylko do zabawy i seksu. Rozpisałam się, ale mam nadzieję, że dzięki temu poznałeś mój 'kobiecy' punkt widzenia.

EJanczul

Bardzo dziekuje za dluga wyczerpujaca odpowiedz. Ciekawe porownanie i trafne bo gdyby facet kolo 50tki wyobrazil sobie ze jego 15-19 letnia corka uprawia namietny sex z facetem w jego wieku to punkt widzenia zmienia sie diametralnie... Nie ukrywam ze kreci mnie u was namietnosc i to ze kobiety nie sa w lozku egoistkami. Niestety ciezko dobrac sie tak by zawsze wszystko pasowalo.

ocenił(a) film na 2
RogerVerbalKint

Tak jest!

punisher822_filmweb

Skoro obejrzeliście to może wytłumaczycie mi o co mu chodziło ciągle z tymi bobrami? A kto bardziej miły, wyjaśni mi o co chodziło w tym filmie w ogóle. Facet wmówił sobie, że jego luba-samobójczyni wciąż żyje i przez pozyskanie zlecenia jej zabójstwa chciał ją odnaleźć?

BUNCH

ziomus w roku 2014 weszly do kin 2 filmy bardzo trudne w odbiorze i tak naprawde nie wiadomo o co chodzi... po1 ZABIC BOBRA a po2 HARDKOR DISKO. W ZABIC BOBRA scenariusz nie jest tak bez sensu jak w HARDKOR DISKO w ktorym czlowiek sam nie wie o co chodzilo... W ZABIC BOBRA mamy historie bylego ZOLNIERZA PELNIACEGO MISJE W AFGANISTANIE ktory na skutek traumatycznych wojennych wydarzen ma uraz psychiczny. Te BOBRY ktore tam plywaly nie byly rzadnym symbolem. Byly poprostu OD TAK SOBIE. Scenarzyscie zapewne te BOBRY pasowaly do tego by nawiazywaly do tytulu. Jest to film o bylym zolnierzu ktory na misjach dostal na glowe... Ot tyle w temacie. Jesli naprawde piszemy o filmach trudnych do zrozumienia wrecz bezsensownych koniecznie zobacz HARDKOR DISKO...

punisher822_filmweb

Ziomuś...
1. Oglądałem film "Hardkor Disco" i uważam go za solidne, ciekawe kino. Bardzo mi się on spodobał i zaskoczę Cię - rozumiem o co w nim chodzi.
2. Robisz bardzo duże błędy w pisowni. Zwróć na to uwagę bo nie da się tego czytać.

BUNCH

To nie czytaj nikt ci nie kaze... A jk chcesz jak jakis jebn...iety kretyn ludzi poprawiac to zostan nauczycielem lub wejdz na portale polonistyczne. Tutaj ludzie pisza jak chce i jak potrafia i go..wno ci do tego. Kim ty wogle jestes by ludzi poprawiac?

punisher822_filmweb

Wybacz, ale nie będę rozmawiał z głupkami. Pozdrawiam.

BUNCH

Nie mam zamiaru pisac z takimi kretynami jak TY psedu filozofie... Zreszta kazdy widzi kim ty tak naprawde jestes... Wkur...jacym typem szukajacym guza ktory zanim zalozyl tutaj swoj profil juz ma pretensje do FILMWEBU o jakies gry itp. Czytalem te twoje wypociny w twym profilu i jak ci stale cos nie pasuje czy to na portalu czy to w ludziach to sobie daj spokoj i tutaj nie wlaz 'w zabek czesany kolesiu'... A jak jestes taki zaje...bisty i wogle ah oh to zaloz sobie swoj portal filmowy ale watpie aby ktokolwiek chcial z toba dyskutowac... To na tyle i wspolczuje ci jesli w tak bezczelny sposob zaczynasz obcych ludzi poprawiac i uczyc jezyka polskiego... NARA

BUNCH

HARDKOR DISKO to solidne ciekawe kino... hehehe... I to mowi filozof ktory innym wytyka bledy pisowni... Chlopie w HARDKOR DISKO jest jeden wielki belkot bo pojawia sie z nikad jakis koles posuwa niby swoja siostre zabija swego ojca na koncu posuwa swoja matke i tez ja zabija... Przez caly film nie ma ani slowa i wzmianki dlaczego jest rodzina majaca syna o ktorym nikt nic nie wie... Jest to belkot i to w dodatku jeden wielki co udowadnia ze to z twoja inteligencja jest nie do konca dobrze. CIEKAWE KINO hehehe ktorego prawie nikt nie zrozumial bo jest totalnie bez sensu i polega tylko na domyslach...

BUNCH

Takich pajacow i frajerow jak ty ktorzy nie potrafia dyskutowac tylko wkur...ja i wytykaja bledy powinni usuwac bo jestescie zwyklymi TROLAMI. Tyle w temacie i na przyszlosc ci radze nie poprawiaj tu ludzi bo zareaguja tak samo jak ja albo gorzej. Filozof kur...wa bedzie wytykal bledy ludziom...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones