PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275070}

Zabić wspomnienia

Reign Over Me
7,5 26 326
ocen
7,5 10 1 26326
Zabić wspomnienia
powrót do forum filmu Zabić wspomnienia

gra aktorska

ocenił(a) film na 7

Najsłabszy ogniwem tego filmu był Adam Sandler. W mojej ocenie nie radził sobie z tą rolą. Poza tym
film całkiem dobry, polecam.

griszau

Największym atutem tego filmu był Adam Sandler. W mojej ocenie doskonale poradził sobie z tą rolą. Cały film absolutnie rewelacyjny.

griszau

Dokładnie! Czosnkowy po prostu zagrał czosnkowego jak zwykle, zero gry.

griszau

zgadzam się, wygląda i mówi jak gdyby parodiował sam siebie, dramatyzm bez szału, zwykły standard. Nie rozumiem czemu sepleni, a przynajmniej brzmi to bardzo sztucznie. Przyznaję, nigdy nie uważałem go za dobrego aktora, ale może dlatego, że jest zupełnie nieśmieszny, gra zazwyczaj w komediach. A tu widzimy dramat gdzie nie jest ani trochę przekonujący.

ocenił(a) film na 8
bozydar_3

co wy wygadujecie? sandler spisał sie swietnie jak na niego.

ocenił(a) film na 8
griszau

sandler to własnie najwiekszy atut,pokazał ze tez potrafi grac.

damianho15

same konkrety, brawo.

damianho15

proponuję nową filmwebową zabawę, niech jedna osoba pisze tak, druga nie i tak na zmianę. będzie ciekawiej.

ocenił(a) film na 7
bozydar_3

A jakie konkrety Ty przedstawiłeś? :) W takiej dyskusji nie można napisać nic innego jak subiektywne odczucie - to samo Ty napisałeś. Film jest dobry, ale parę elementów złożyło się na to, że nie był on lepszy, a mógłby i to bardzo. Słabe zdjęcia, muzyka mogłaby tutaj wiele wnieść razem z dobrymi zdjęciami.

Sam zaś Adam Sandler dobrze zagrałm odczułem jego rolę, natomiast najsłabszy był Don Cheadle.

vash_the_slonek

proponuję czytać pełne wątki.

użytkownik usunięty
griszau

zgadzam się lubię Sandlera ale zagrał beznadziejnie a film dobry.

ocenił(a) film na 9
griszau

Nie zgadzam się z opinią.. Sandler zagrał rewelacyjnie..Przecież nie grał roli komediowej...Zagral mężczyznę, który ucieka świat dzieciństwa, beztrosk ( hulajnoga, gry wideo, seplenienie) i by nie zderzyć się z dramatem jaki przeszedł.. Ja wczulam sie w jego rolę..Smutny i dobry film...Scenariusz i realizacja na poziomie 9.. Nie rozumiem czemu wiekszosc osób krytykuje naprawdę dobre filmy pod wplywem tego czy lubi czy nie lubi aktora..Ja lubię komedie, lubie sie śmiać...wlasnie z głupich rzeczy...a nie szukać w nich powagi..I jeszcze katastrofalne jest rozdzielanie na mądre, ambitne komedie i te głupie z głupim Sandlerem. Masakra... Cóż powaga naszego narodu zobowiązuje...Dlatego od lat kręcimy filmy meeeegapowazne.

ocenił(a) film na 7
Morgiana_78

Ale ja też lubię komedie! Film oceniłem pozytywnie. Gra aktorska Adama Sandlera wydawała mi się sztuczna. Z opinii forumowiczów wynika, że nie tylko ja miałem takie spostrzeżenie. Nie odmawiam jednak prawa odmiennej oceny:) Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones