PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650706}

Zabij dla mnie

Kill for Me
5,5 2 631
ocen
5,5 10 1 2631
Zabij dla mnie
powrót do forum filmu Zabij dla mnie

Niezły

ocenił(a) film na 6

Jak bardzo chciało by się powiedzieć ale to wszystko już przecież gdzieś było, że reżyser
niedoświadczony, że młode aktorki są do bani. Jednak udało się stworzyć całkiem udany filmik.
Najważniejsze w nim jest to, że nie udaje niczego innego niż jest. Bez zaparcia na bycie hitem
dekady. Po prostu rozrywka. Do tego niejedna osoba przekona się, że ten film wcale nie jest aż tak
bardzo przewidywalny :)
Dobry na wieczorek przed telewizorem.

Borys_17

no to juz ogladamy....zobaczymy co warty jest

Borys_17

podobało mi się w tym filmie to, że właśnie nie był tak przewidywalny jak można by przewidzieć :D

dużą część filmu przewijałam myśląc sobie "znowu to samo...gniot przewidywalny od początku do końca...marne aktorstwo i strata czasu". Ale zakończenie uratowało sytuację. Ba, sprawiło nawet, że ogólna ocena zdecydowanie na plus. I dokładnie tak jak mówisz - to nie miało być w założeniu arcydzieło. Mimo to daje radę.

ocenił(a) film na 7
Borys_17

No brawo Kanadyjczycy !!! Miło mnie zaskoczyli. Myślałem, że będzie jak w amerykańskim gniocie w którym zawsze wiadomo co będzie od początku do końca i byłem w błędzie. Młodzież spisała się na medal. Obejrzenie tego filmu nie było czasem straconym. 7/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Borys_17

6/10 fajne dupcie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones