PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1165}
7,0 12 328
ocen
7,0 10 1 12328
5,5 6
ocen krytyków
Zabij mnie, glino
powrót do forum filmu Zabij mnie, glino

Jak dla mnie to strzał w 10, Olbrychski nie pasowałby do tej roli

ocenił(a) film na 10
Ron_0945

Zgadzam się. W jakimś programie telewizyjnym była zmianka o tym, że Bromski się spieszył z nakręceniem tego filmu i chciał aby w nim wystąpił właśnie Olbrychski. Pan Daniel nie mógł zagrać w tym filmie ponieważ nie było go w kraju i głowną role przydzielono Lindzie. Sam reżyser nie był przekonany co do Lindy bo uważał że to chucherko i występował głównie jako student, lekarz, intelektualista, romantyk itp. Dla mnie Bogusław Linda sprawdził się znakomicie w tej roli, a jego rola w "zabij mnie glino" otworzyła mu furtkę do filmów PSY 1 i 2, czy "miasto prywatne"

ocenił(a) film na 10
Menkar

Jakby w tym filmie główną rolę zagrał Olbrychski to ja bym się tym filmem nie interesował.

ocenił(a) film na 6
Art_36

a może wtedy właśnie byś sie interesował

ocenił(a) film na 10
Matiasparviere70

Może i masz rację. Nawet jeśliby główną rolę zagrałby Olbrychski to owszem, bym się interesował ale bym się interesował tym filmem ze względu na Marka Barbasiewicza. To jego najlepsza rola jaką zagrał. A poza tym ja Marka Barbasiewicza uwielbiam.

ocenił(a) film na 9
Ron_0945

Olbrychski w porządku ale jako Kmicić ale tutaj P Bogusław w sam raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones