PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8813}
7,3 5 772
oceny
7,3 10 1 5772
Zagadka Powdera
powrót do forum filmu Zagadka Powdera

zrozumienie

ocenił(a) film na 9

Aby zrozumieć ten film trzeba troszkę siedzieć w ezoteryce i rozwoju duchowym, nie chodzi o jakiegoś krejzola a relacje międzyludzkie punkt widzenia "niepodzielność" polecam zainteresować się fizyką kwantową

ocenił(a) film na 7
bartekdko1

co ty koleś nie powiesz...

ocenił(a) film na 10
Tommy_Filmweb

konstruktywny komentarz

ocenił(a) film na 10
2xty

podpisuję się pod komentarz bartekdko1 obiema rękami

ocenił(a) film na 10
bartekdko1

dziękuję za ten komentarz :) aż,żal,że dopiero dziś po raz pierwszy obejrzałam ten film; jak najbardziej na miejscu porównanie z fizyką kwantową (matryca energetyczna), ze zrozumieniem,że Bóg jest wokół nas i w nas, że życie każdej istoty jest ważne i że każdego warto ratować z jego niewiedzy, że każdego można naprawić i że każdy jest wyjątkowy :)

ocenił(a) film na 9
wyolka1

Na szczęście nauka do tego dochodzi. Wszechświat to żywa istota lub jej umysł, bo prawda taka jest, że mamy drobny wycinek postrzegania tego świata. Każdy byt ma swoją świadomość. Planeta jest żywym bytem, który ma swoją świadomość, czy nawet słońce. Obserwujemy to przez teleskop, a przez mikroskop mikro świat, który zachowuje się identycznie. Energia staje się materią i nigdy nie przestaje istnieć, bo jest nieskończona. Dlatego nie ma czego się bać. Śmierć jest naturalna, tak samo jak jesień przemija, by pojawiła się zima :). Cała roślinność umrze, ale narodzi się na nowo, wiosną. Wszelkie religie to poszlaki i dopóki nie robią krzywdy są dobre i mogą pomóc. Czasem niestety niezdrowa się staje religia - Islam czy Katolicyzm zza średniowiecza. Wiem, że ludzkość w końcu zrozumie, że nie ma sensu kłócić się o błahe rzeczy i trzeba iść do przodu. Poznawać i eksplorować wszechświat, bo od dziecka poznajemy świat, aż po sam kres. Te zdarzenia, które doświadczamy za życia są zapisywane w głównej bazie danych. Nie ma miejsca tutaj na kłamstwo, bo to jest najprawdziwsze co może być. Wiem, że czeka nas niezwykła przyszłość jako istoty kosmosu.

ocenił(a) film na 5
prychla

Co bierzesz?

ocenił(a) film na 9
Krzypur

https://szaku.blogspot.com/2016/12/kim-jest-bog.html

prychla

Sorki.. może to nie dotyczy filmu ale :
"Śmierć jest naturalna, tak samo jak jesień przemija, by pojawiła się zima :)."
W naturalnym cyklu śmierć jest zimą więc bardziej poprawnie byłoby :
"śmierć jest naturalna, tak samo jak zima przemija, by pojawiła się wiosna",
bo to wiosna po zimie nas cieszy i wszelkie istoty budzą się do życia.

Pozdrawiam

bartekdko1

Dokładnie tak, jak dla mnie ten film jest Buddyjski... zresztą fizyka kwantowa też ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones