PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126171}

Zagadka zbrodni

Sal-in-sui Choo-eok
7,6 16 149
ocen
7,6 10 1 16149
8,3 18
ocen krytyków
Zagadka zbrodni
powrót do forum filmu Zagadka zbrodni

Według mnie mordercą mimo wszystko jest ten Pan Gładkoręki. Wyniki badania zgodności spermy są negatywne, bo na miejsce zbrodni przyszedł później Pan Walikonik w różowych gaciach, zrobił sobie dobrze i to jego spermę znalazła poicja i wysłała do badania.

ocenił(a) film na 7
1992kamil

Bzdura. Nie oglądałeś filmu uważnie.

tomash74

A ja się z nim zgadzam. Chętnie poczytam Twoje przypuszczenia.

ocenił(a) film na 9
snowdog

https://www.hollywoodreporter.com/news/memories-murder-serial-killer-identified- 30-years-1241310 - Coś, to w zasadzie się "znalazł".

ocenił(a) film na 8
tomash74

Poniekąd miał rację bo prawdziwy morderca był po służbie wojskowej, tak jak koleś z fabryki.

ocenił(a) film na 7
Boskigrom

Przyznam szczerze, że oglądałem ten ciężki film parę lat temu i wtedy trochę się interesowałem tematem (internetowe źródła ma się rozumieć) i mógłbym coś mniej lub bardziej mądrego powiedzieć. Niestety czas i nałogowe oglądanie filmów robi swoje. Musiałbym ponownie obejrzeć ten dramat, aby mieć prawo dołączyć do dyskusji. Na tamten okres byłem przekonany, że mam rację, ale bardziej chodziło mi o reakcję na tak dziecinny komentarz jak ten napisany przez 1992kamil. Mam czasami alergię na publiczne robienie z siebie dupka i gówniarskie komenty :) Pozdro !

ocenił(a) film na 7
1992kamil

Przecież on nie walił na miejscu każdej jednej zbrodni, miał gacie wywalił je i na nie sie zlał

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Daj spokój. To jakiś dzieciak, który chciał"zabłysnąć". :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones