PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619857}

Zaginiona

Gone
6,4 42 999
ocen
6,4 10 1 42999
3,8 4
oceny krytyków
Zaginiona
powrót do forum filmu Zaginiona

Nie jestem jakimś tam super znawcą, może się nie znam, ale jak dla mnie zakończenie tego filmu to jedna wielka porażka. Całość ogląda się w miarę fajnie, nawet mnie zaciekawił ten film. Osobiście myślałam, że w sprawę będzie zamieszany policjant, który rzekomo wierzył głównej bohaterce i chciał jej pomagać. Ale na końcu okazuje się, że porywaczem, jak i zabójcą jest zupełnie ktoś inny, facet którego widz nie zna, wcześniej się w ogóle nie pojawił. Mało tego nawet nie dowiadujemy się co, jak dlaczego, jakie były motywy i cele sprawcy. Beznadzieja.

ocenił(a) film na 5
Twista

zgadzam sie w 100%, mam takie same odczucia. Rowniez stawialam na tego policjanta haha;) spodziewalam sie jakiegos zaskakującego zakonczenia, a tu taka kicha... A mozna bylo tyle ciekawych zakonczen dac zamiast tego nijakiego!!! Potwierdzam-fil m nawet niezly,trzymal w napieciu, ale koncowka beznadziejna.

ocenił(a) film na 9
ewawilk

Ja też obstawiałam tego policjanta ;-), ale i tak cały film podobał mi się, końcówka także!!!

ewawilk

No więc zakończenie było zaskakujące, skoro myślałaś, że to policjant, tak czy inaczej zakończenie troche byle jakie...

ocenił(a) film na 7
Twista

facet wcześniej był w barze, chociaż jedna nieścisłość była chociaż można powiedzieć do wytłumaczenia
SPOILER (powinni dać możliwość ukrywania (takie nowe forum ale możliwości z lat 90 XX wieku)
Jak oni gadali przez telefon jak tam nie było zasięgu. Chociaż ja tłumaczę sobie to tak, że na początku on był w innym miejscu a dopiero po czasie się przeniósł a Jill prowadziły głosy z jej głowy (nie wzięła prochów w autobusie) szczególnie, że było słychać trochę inny dźwięk podczas rozmowy (takie rozdwojony)
Ogólnie też myślałem, że będzie to policjant (wstrzymywanie śledztwa)

ocenił(a) film na 7
Guliwer_2

argh wysłało się
albo to tylko jej psychika, ogólnie całkiem fajnie trzyma w niepewności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones