PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11914}

Zaginiony w akcji 2

Missing in Action 2: The Beginning
6,2 5 227
ocen
6,2 10 1 5227
Zaginiony w akcji 2
powrót do forum filmu Zaginiony w akcji 2

Głupi film

ocenił(a) film na 5

Niecierpie filmów z Chuckiem Norrisem . 10 lat niewoli a Pułkownik Bradock woli spędzić reszte życia w niewoli niż przyznać się że był kryminalistą ... to śmieszne !

ocenił(a) film na 5
Bondman

jedyny plus : Wreszcie widziałem jak Norris obrywa ;-)

ocenił(a) film na 10
Bondman

Powiedz mi poco oglądasz filmy z Chuckiem jak go nie lubisz chmmm. A Chuck dostaje po łbie w większości w filmach

ocenił(a) film na 5
martek165

W tych filmach które ja widziałem tylko wrogowie dostawali w tyłek od Norrisa a on ani razu . Dlatego w momencie gdy Chuck nie broniąc sie dostaje kopa od złego komendanta obozu troche się uśmiechałem że chociaż raz oberwał .A jeśli jest jakiś film w którym jeszcze raz dostał po łbie to i tak nie mam zamiaru go oglądać bo wszystkie filmy z nim w roli głównej są nudne , głupie itp .

ocenił(a) film na 10
Bondman

A wiesz czemu on sie nie przyznał? Bo przez nieprzyznawanie się utrzymywał wszystkich przy życiu. Gdyby tylko podpisał dokument to ten generał by ich zabił. Trudne?

ocenił(a) film na 5
el_Polaco

Myśle że jakby tak wsadzić kogoś do takiego obozu z okrutnym Komendantem to nawet największy patriota nie wytrzymałby psychicznie szczegulnie taki który ma żone .

ocenił(a) film na 10
Bondman

Ale to Chuck Norris :D. Poza tym to nie miał wyboru.

ocenił(a) film na 5
el_Polaco

Ale Norris to też człowiek .


CHYBA

ocenił(a) film na 10
Bondman

Tak ale on miał na tyle trzeźwy umysł że wiedział że jak się przyzna to go rozwalą. Z resztą patrząc na filmy sensacyjne TYLKO!!! kwestią logiki trzeba by było wywalić PRAWIE WSZYSTKIE !!! produkcje gatunku

frycek49

Pamiętajcie że to tylko film i wyobraźnia scenarzysty;]

użytkownik usunięty
zielon85

to real!!

ocenił(a) film na 9

nie widziałeś Droga Smoka tam dopiero dostaje baty przez Bruce Lee

ocenił(a) film na 6
Bondman

Osiołku moment przyznania się był równoznaczny ze śmiercią wszystkich jeńców ,
a Braddock domyślał się tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones