PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11920}
7,6 20 297
ocen
7,6 10 1 20297
7,0 9
ocen krytyków
Zakazane piosenki
powrót do forum filmu Zakazane piosenki

Fabuła tego filmu opowiada o walce z wrogiem za pomocą ... piosenek i pieśni patriotycznych które doprowadzały nazistów do przysłowiowej "szewskiej pasji" oraz o szeroko pojętej konspiracji.
Aktorstwo stoi na dosyć wysokim poziomie , reżyseria też niczego sobie , film ważny dla polskiej kinematografi który należy zobaczyć.Mimo wszystkich superlatyw jakie podałem daję ocenę 7/10 , bo jednak jest w tym filmie kilka większych wad , jak np. rozwiązania scenariuszowe i montaż , oba są lekko niedopracowane.Tak pozatym przyjemnie spędziłem czas przy zakazanych piosenkach.

ocenił(a) film na 9

I to 7/10 daje człowiek, który ocenę "10" przypisał serialowi pt."Zwariowany świat Malcolma"...

użytkownik usunięty
Bianca

A jaki związek łączy "Zwariowany świat Malcolma" z "Zakazanymi piosenkami", że o tym wspominasz? Zdajesz sobie sprawę, że to pozamerytoryczny sposób argumentowania, którym próbujesz nam przekazać, że autor wątki nie zna się na filmach? W logice nieformalnej ma to nawet swoją nazwę. Jaką? Poszukaj, może wówczas przestaniesz wypisywać na forum takie głupoty.

Ej no powiedz, jaką to ma nazwę, no nie bądź żyła...

użytkownik usunięty
herbatkaherbatnik

Argumentum ad personam.

film kręcono w grudniu 1945 na ruinach po powstaniu warszawskim pod okupacją sowiecką. spróbuj nakręcić coś lepszego w wówczas panujących warunkach i nastrojach zdradzonego narodu. krytykant się znalazł film zasługuje na 10/10 i przytaczanie w obronie zasad logiki nieformalnej jest w tym wypadku śmieszne i nadęte . czy ty w ogóle znasz historię tego miasta? nie pobieżne zimne fakty historyczne ale prawdziwą historię tego miasta i swojego kraju? jakbyś znał to byś się nie błaźnił podobnymi nadętymi komentarzami w stylu "kilka większych wad, jak np rozwiązania scenariuszowe i montaż." witki opadają historyczna ignorancja przy ocenianiu niektórych filmów rozwala mnie na łopatki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones