PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 549
ocen
7,3 10 1 63549
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie
TheAmazingPudding

Spojler

Przeniósł się do lasu, zobaczył jelenia i dostał rykoszetem od kułsownika (tak to się pisze?). Ale okazało się, że w przeszłości był jeszcze w przyszłości i spotkali się jeszcze choć na krótko

ocenił(a) film na 7
banta

kłusownik,dzieki!

TheAmazingPudding

Tak ortografia to moja słaba strona ;) Szkoda że nie zobaczyłaś/eś sceny z jeleniem, bo była najlepsza z całego filmu. Wszyscy spodziewają się, że bohater zginie w jakimś napadzie zastrzelony przez gangstera a tu taka prosta i zapadająca w pamięć scena.

banta

Bynajmniej nie.. Ja się właśnie spodziewałem czegoś takiego, przynajmniej od momentu jak się okazało ze ojciec Clare bawi się w łowiectwo. I tak myślałem ze to ojciec Clare zabije Henrego a jednak zabił go jakiś anonimowy myśliwy...

Swoja droga to myślałem ze Henry wiedząc wcześniej kiedy mniej więcej umrze (dowiedział się tego od córki) zrobi wszystko aby uniknąć tego losu. A tu jednak nie... Biernie przyjął nieuchronny (?) los....

skoczek_narciarski

Tyle, że to właśnie jej ojciec go zabił. :)

Zuza88

Nie, ojciec był wtedy na przyjęciu(?)

skoczek_narciarski

Henry podróżował w czasie. W zupełnie inny dzień znalazł się w lesie, a w zupełnie inny było przyjęcie.
Na polowanie był Mark i Philip.

Zuza88

Chyba muszę to jeszcze raz obejrzeć:) Bo mi się nadal wydaje inaczej :)

skoczek_narciarski

Nawet specjalnie do książki zaglądnęłam. Chyba, że w filmie było inaczej, oglądałam jakiś czas temu, ale rękę dam sobie uciąć, że był to ojciec Clare. ;)

Zuza88

Książki nie czytałem więc nie wiem, ale z filmem nie musi się pokrywać, nic tylko znów obejrzeć ten film

skoczek_narciarski

Chyba również obejrzę go jeszcze raz. Jestem teraz w dużej niepewności. :D

ocenił(a) film na 7
Zuza88

Zastrzelił go ojciec Claire.

Alee

No pewnie, że tak. Pisałam.

banta

Nieźle to brzmi "przeszłości był jeszcze w przyszłości" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones