PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 63 552
oceny
7,3 10 1 63552
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

Wzruszający

ocenił(a) film na 10

Ryczałam prawie cały film, świetna gra aktorska, piękna fantastyka. Gorąco polecam bo warto

izuniia1990

Zgadzam się,przepiękny film,ale chyba tylko dla wrażliwych osób.Ja często do niego powracam,to jeden z moich ulubionych:),no i jeszcze "7 dusz"wywołuje u mnie podobny zachwyt.A czy koleżanka widziała może bardzo podobny film,tzn. mi one się jakoś łączą bo tam też gra piękna Pani Rachel-"Czas na miłość",bodajże jest z zeszłego roku,polecam gorąco

ocenił(a) film na 10
davvido1

Tak widziałam, również warto zobaczyć jednak bardziej do mnie przemawia właśnie "Zaklęci w czasie"

izuniia1990

Ja też tak uważam,to klasa sama w sobie.Ale wcześniej bardzo mi się spodobał film niosący podobną nutkę,na 100% widziałaś- "Efekt motyla" ,tam też podobny przekaz dla widza,czyli cały film walka o miłość ukochanej osoby:) . Tak pozostawając w temacie to jakie są Twoje ulubione filmy o podobnej tematyce?,Może jak będziesz miała chwilkę czasu to byśmy powymieniali spostrzeżenia,pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
davvido1

Widziałam " Efekt Motyla " jednak nie bardzo rzucił mnie na kolana , w porównaniu do tych dwóch ,o których pisaliśmy wcześniej .Jeśli chodzi o fantasy, melodramat polecam jeszcze oprócz tych trzech : "Źródło młodości " ,"Dom nad jeziorem ","Piękne istoty ", "Nie opuszczaj mnie", nie wiem czy któryś z tych widziałeś ,ale na prawdę są godne uwagi ,każdy wzbudza we mnie emocje . Oczywiście poza nimi mam równiez wiele ulubionych filmów ,gdzie istnieje walka o miłość ukochanej osoby,ale te ,które wymieniłam wcześniej są jakby podobne do "Zakleci w czasie " czy " Czas na miłość " . Pozdrawiam i czekam na Twoja opinię odnośnie tych tytułów :)

izuniia1990

Hej:),wiesz, z tych to wymieniłaś to widziałem dwa-"Dom Nad Jeziorem" i "Nie Opuszczaj Mnie",pierwszy z nich to widziałem dość dawno już-bardzo dobry,aczkolwiek mam go na płytce;),natomiast drugi oglądałem niedawno,lecz moja reakcja-genialny film! :),chociaż na początku i do połowy filmu scenariusz bardzo podobny do "Wyspy"-widziałaś ten film?Tylko tam sensacja i efekty specjalne,a tutaj piękny melodramat.Dzięki za nowe tytuły,których nie widziałem i w najbliższym czasie nadrabiam zaległości;-) ,na pierwszy ogień idzie "Piękne Istoty":-),tak a propos zacząłem o nim czytać lecz zaprzestałem żeby nie psuć sobie seansu ;) .Myślę że to będzie piękny film,jutro go obejrzę,jak Bóg da ;-) .A może teraz ja coś Ci polecę,ale nie wiem co widziałaś,czy zagorzała z Ciebie filmomaniaczka;-) -"Gattaca-Szok Przyszłości",może z fabułą i z melodramatyzmem odchodzi troszkę od tych tytułów co wymieniliśmy lecz jest wart obejrzenia:-) ,a jeśli widziałaś już to w takim razie polecam "Intruz" z 2013 roku.Tematyką troszkę podobny,ale to też nie melodramat,ale świetnie mi się go oglądało :-) ok,pozdrawiam,a tak formalnie -jesteś Iza?:) ,jeśli tak,to kłaniam się nisko-jestem Dawid i miło Cię poznać:-) Czekam na odzew;-)

ocenił(a) film na 10
davvido1

I jak obejrzałeś już ten film ? Jeśli tak to jak reakcje? Ja właśnie zaczęłam wakacje,więc będę nadrabiać zaległości i z wielką chęcią obejrzę to co mi poleciłeś bo ani jednego ani drugiego nie miałam okazji obejrzeć :) i na pewno przekażę swoje wrażenia .Tak tak Iza miło mi :)

izuniia1990

Tak,obejrzałem.Film nawet dobry,bardzo podobny tematyką do "Zmierzchu".Szkoda tylko że powstał później niż "saga",bo został przez nią troszkę przyćmiony.Jutro obejrzę sobie "Źródło Młodości":-) ,podejrzewam że tematyka podobna,jednakże nie czytałem opisu filmu-a nuż mnie mile zaskoczy:-).A co do filmu który Ci poleciłem-"Intruz" to nawiasem mówiąc ekranizacja dzieła Stephanie Meyer,więc podejrzewam że przypadnie Ci do gustu:-)

davvido1

kurcze Izka dlaczego nie mogę Ci wysłać prywatnej wiadomości?-masz coś poblokowane?

ocenił(a) film na 10
davvido1

nie nic nie mam poblokowane,ale trzeba miec kogoś w znajomych chyba aby mu wysłać wiadomość prywatną

użytkownik usunięty
izuniia1990

Ten film akurat jest słaby, zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest gniotem, tye w temacie.
A efekt motyla jest rewelacyjmy ale z Kutcherem bo tamte 2 to shity.

ocenił(a) film na 10

To moze byc Twoje zdanie, ten film na pewno nie jest gniotem ani nie jest słaby i tyle w tym temacie a widziałam " Efekt Motyla " jednak nie bardzo rzucił mnie na kolana .

użytkownik usunięty
izuniia1990

no i pozdrowionka, miłych wakacji życzę :-)

użytkownik usunięty
izuniia1990

Nie ośmieszaj siebie dziewczyno, wiadomo, że ten film to gniot, jest poza tym słaby.
Pozdrawiam haha

użytkownik usunięty
izuniia1990

Patrze ma twoje najwyżej oceniane i widze same romantyczne crapy...
Widac, ze lubisz szastac dychami...

-.-

ocenił(a) film na 10

Nie zniżam się do Twojego poziomu :) także nie skomentuje nawet tego . Są ludzie i parapety niestety...Powodzenia w życiu z takim podejściem .

użytkownik usunięty
izuniia1990

do mojego poziomu?
nic nie poradzę, że zachwycasz się shitami.
poza tym nie wyrazilem sie w zły sposób.

ocenił(a) film na 8
izuniia1990

Nie ma dziwne , bo to typowy wyciskacz łez. Taka bajkowa opowieść o niezwykłej miłości w troszeczkę unowocześnionym wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones