PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204}

Zaklinacz koni

The Horse Whisperer
7,5 40 708
ocen
7,5 10 1 40708
7,0 4
oceny krytyków
Zaklinacz koni
powrót do forum filmu Zaklinacz koni

jak nakręcili sceny, w których ucierpiały zwierzęta ? mam nadzieję, że w rzeczywistości nie ucierpiały ?

ocenił(a) film na 10
karin_filmweb

Jest pewne iż żadna istota nie ucierpiała podczas kręcenia filmu :) pamiętam nawet gdzieś tak kilka tygodni po premierze filmu powstało coś o tytule Making coś tam coś tam i tytuł filmu , cały dokument skupił się właśnie na zwierzętach , o tym jak robili im ''charakteryzacje '' i wiele innych .
Kilkanaście razy było mówione ''Żadne zwierzę nie ucierpiało podczas kręcenia filmu''
Twoje pytanie nie jest ani trochę głupie , powstało kilka filmów w których to były mordowane zwierzęta na potrzeby filmu . taki film to Cannibal Holocaust , i jeszcze jeden w którym to kota zjadają szczury żywcem :O

OptimusPrimefilmaniak

Scenę zabijania żółwia w Cannibal Holocaust starałem się przewinąć, ale i tak to co widziałem spowodowało niesmak. Deodato chyba nie jest tak całkiem normalny.

ocenił(a) film na 5
Malkontent46

podczas kręcenia tej sceny żółw był już martwy
ubili go wcześniej

ocenił(a) film na 8
OptimusPrimefilmaniak

pewnie dubluję temat/wypowiedź ale czy czytałaś/czytałeś książkę bo ja teraz kończę chcę obejrzeć film i zastanawiam się czy się nie zawiodę? :)

ocenił(a) film na 8
karin_filmweb

woda dla słoni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones