PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204}

Zaklinacz koni

The Horse Whisperer
7,5 40 710
ocen
7,5 10 1 40710
7,0 4
oceny krytyków
Zaklinacz koni
powrót do forum filmu Zaklinacz koni

...zwłaszcza jeśli chodzi o ukazanie piękna krajobrazu Stanów, przyrody, prerii...przychodzą mi na myśl "wichry namiętności". jeszcze ktoś ma jakiś pomysł?

ocenił(a) film na 5
Leslie_3

Każdy z filmów o innej tematyce, ale można się w nich doszukać czarujących obrazów; Into the wild, Brokeback Mountain, a jak się uprzesz to i w The Last of the Mohicans znajdziesz coś dla siebie

Innuendo_

dzięki! Mohikanina i Brokeback widziałam i tez o tych filmach pomyślałam, ale bardzo dziękuję za sugestię dotycząca Into the wild - w końcu może obejrzę.

proszę forumowiczów o jeszcze, jeszcze, jeszcze! :)

Leslie_3

chciałabym odnowić temat. Film jest przepiękny, czy ktoś może zna podobne (oprócz wymienionych przez poprzedników)?

ocenił(a) film na 9
Kasia_256

Z uwagi na zdjęcia przyrody w Montanie powalił mnie film A River Runs Through It (pod durnym tytułem polskim Rzeka życia). Od obejrzenia tego filmu marzę tylko o jednym miejscu w Stanach - Montanie.

ocenił(a) film na 9
honey_filmaniak

Oczywiście film sam w sobie jest również bardzo dobry.

honey_filmaniak

dziękuję :) Obejrzę na pewno. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Kasia_256

Jeśli chodzi o piękne krajobrazy , wczoraj w TVN7 Wszystko za życie - niesamowite miejsca! Film też warty polecenia ;)

Kasia_256

Hej Kasia , obejrzyj : Cyrulika syberyjskiego , Sabrine z Julia Ormond oraz The Cider House Rules , Joe Black i Namietnosci z Redfordem , to naprawde dobre filmy , jezeli nie obejrzalas ktoregos z nich , to bardzo polecam. POzdro :-D

ocenił(a) film na 7
Leslie_3

"Buck" z 2011 roku.

Leslie_3

Flicka

ocenił(a) film na 4
Leslie_3

Tylko i wyłącznie ,,Tańczący z Wilkami" :)

Leslie_3

Mnie się przypomina 'Dmuchawiec' z 2004 roku. Polecam ponadto malarstwo Edwarda Hoppera, sceny na werandzie niemal żywcem wyjęte z jego obrazów. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Leslie_3

z tego co zauważyłem to "Wichry namiętności" nie ukazują krajobrazu Stanów Zjednoczonych, polecam natomiast całe mnóstwo westernów z XX wieku,

euremail

A krajobraz jakiego kraju Twoim zdaniem ukazuje film "wichry namiętności"?;)

ocenił(a) film na 7
Leslie_3

sorry pomyliłem aię, myślałem, że to Kanada ale do Kanady to oni wyjechali, żeby wstąpić do wojska,

Leslie_3

polecę 2 filmy o tematyce jakiej szukasz ale niestety nie na tym kontynencie.
1. The Proposition (2005)
2. Australia (2008)

Leslie_3

Polecam Cyrulika syberyjskiego z Julia Ormond , ten film zrobil na mnie piorunujace wrazenie , a ogladalam go jako dziecko , mowilo sie o nim ,ze dla Rosjan jest jak dla calej reszty Titanic , tzw. wschodnie kino epickie . Bardzo polecam, ale co do takich filmow z dusza , to warto rowniez obejrzec Angielski Pacjenta i Out of Africa ( stary ,ale ma glebie no i jest z Redfordem ) :-) To takie filmy dobre do przemyslen :-) Aha i obowiazkowo The Cider House Rules z Tobym Maguirem bo jest przepiekny :-) MIlego ogladania !!!

ocenił(a) film na 9
verdell_23

ja polecam Prawdziwe męstwo z 2010- zimowa aura i bezkresy Ameryki,moj ulubiony, bo nietypowy western, glowna rola dziewczęca jak tu

Leslie_3

Montana Sky, Pod niebem Montany, na podstawie ksiazki, taki przyjemny film na niedzielne popoludnie :)

Leslie_3

Co się wydarzyło w Madison County?

ocenił(a) film na 10
Leslie_3

Większość westernów. Po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones