PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 646
ocen
7,3 10 1 46646
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Chodzi mi o to, aby film był z gatunku: melodramat i kostiumowy [najlepiej, aby dział się w tej samej epoce, co Zakochana Jane]. Chciałabym, aby miał też taką fajną atmosferę i w ogóle.
Proszę pisać filmy oprócz ekranizacji powieści Jane Austin.

Z góry dziękuję.

Annabell.

'Jane Eyre' znakomity film.

użytkownik usunięty
Annabell.

Spróbuj może jeszcze "Tajemnice domu na wzgórzu" oraz "Panią Bovary".

Annabell.

"Rozważna i romantyczna" na podstawie powieści Jane Austin właśnie :)

ocenił(a) film na 10
Annabell.

'Duma i uprzedzenie' z Keirą Knightley, 'Jaśniejsza od gwiazd', 'Księżna'(?)

ocenił(a) film na 7
Annabell.

Bright Star

Annabell.

polecam "pokutę" chcociaż nie jest to dokładnie to o co ci chodziło, ale zobaczysz i przekonasz sie sama :P

chanatella

pokuta nie jest zał, ale nie urzekła mnie tak jak: "Jene Eyer", "Zakochana Jane", "Duma i uprzedzenie" czy "Rozważna i romantyczna". też poszukuje filmów w tym klimacie. Myślę, że powinno się ich więcej produkować. Pokazać ludziom jak było dawniej. Bardzo chciałabym, aby epoka 3D nie wyparła normalnych, pięknych filmów...

Annabell.

"W świecie Jane Austen" serial BBC co prawda i nie całkowicie umiejscowiony w epoce ale całkiem dobry. Taka unowocześniona wersja "Dumy i Uprzedzenia" w XVIII wieku. http://www.youtube.com/watch?v=1hpiBbSITKw ocen sama:)

Annabell.

"Rozważni i romantyczni.Klub miłośników Jane Austen" no i ekranizacje jej powieści

Annabell.

jeszcze "Północ i południe" miniserial bbc

assena

rambo ostatnia krew

adiman

zdecydowanie zobacz sobie ,,Dumę i uprzedzenie''
najlepszy film jaki w życiu widziałam :D
i ,,Jane Eyre'' jeszcze polecam też fajny film :)

adiman

Dawno się tak nie ubawiłem :)

ocenił(a) film na 6
adiman

10/10

ocenił(a) film na 9
Annabell.

"Zakochany Moliere", "Maria Antonina", "Pachnidło", "Miłosć w czasach zarazy"(chociaż ten przedstawia troszeczkę późniejszą epokę), "Kopia Mistrza"... Poczytaj sobie o tych filmach, wybierz co chcesz:)

Annabell.

Ja polecam "Meandry miłości" to jest starszy film ale na pewno wart obejrzenia:)

ocenił(a) film na 10
Annabell.

Maria Antonina, Księżna a z takich troche innych ale tez fajnych polecam Listy do Julii , Pamiętnik

Annabell.

proponuje film pt "Malowany Welon" (painted veil). Film kostiumowy, oparty na powieści. po prostu kapitalny!

Annabell.

Kochanice króla ;)

ocenił(a) film na 8
mimika90

Ja polecam Angielskiego Pacjenta i Miłość i śmierć w Wenecji. Nie te epoki, ale w tym "stylu". Poza tym Wichrowe wzgórza (ach Ralph Fiennes :D), 1900: Człowiek legenda, Historia miłosna (na iplex kiedyś było za free), Wszystkie poranki świata, Bardzo długie zaręczyny, Plac Waszyngtona, Anna Karenina, Niebezpieczna piękność, Koniec romansu, Fortepian, Vanity Fair. Targowisko próżności,

ocenił(a) film na 9
mimika90

Ja polecam wszystkie ekranizacje Jane Austen, i siostr Bronte. A co do Kochanic króla to XVI w a nie XVIII- XIX :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones