PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 633
oceny
7,3 10 1 46633
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

na początku filmu , zastanawiałam się dlaczego do roli Lefroy'a wybrali akurat McAvoy'a.
Według mnie nie jest zbyt przystojny dobrze zbudowany, ani nic z tych rzeczy. Jednak kiedy
film się skończył, byłam nim totalnie zauroczona .. moim zdaniem świetnie wczuł się w rolę i
dlatego jest tak wiarygodny, że mam ochotę zamienić się z Jane.

ocenił(a) film na 9
czekoladaax33

James McAvoy w tym filmie jest na maksa sexowny!

ocenił(a) film na 9
Panna_Maj

zgadzam się. Jest to ten typ faceta który niby nie jest tak oczywiście przystojny ale ma to COŚ. On jest po prostu Mega. Zamierzam obejrzeć film z nim Penelope, warto?

WannaFly

jak najbardziej warto obejrzeć "Penelope" !

ocenił(a) film na 8
Panna_Maj

popieram!

ocenił(a) film na 7
czekoladaax33

we fragmencie Twojego postu, że 'nie jest zbyt przystojny' ...cieszę się, że to Twoje zdanie:)

ocenił(a) film na 10
czekoladaax33

McAvoy jest rewelacyjny! Uwielbiam moment w którym "zjawia" się obok Jane podczas tańca. "Zakochana Jane" to jeden z niewielu filmów, które nigdy mi się nie znudzą :D

No może oprócz Mansfield Park z 2007

ocenił(a) film na 10
alex089

O Matko... to jest moja ulubiona scena chyba ze wszystkich filmów jakie kiedykolwiek obejrzałam. Zaczęłam się uśmiechać jak wariatka kiedy się pojawił:) A McAvoy... mój ideał. Przez cały film aż nie mogłam wytrzymać. Chyba zachowuję się jak napalona 12-latka, ale co tam. Chcę go tutaj!

mia10

hehe myślałam, że tylko ja tak mam i ta scena zapadła w pamięć i poczułam ekstazę jak się zjawił;D To było genialne;) ach, na kobiety widocznie podobne "smaczki" działają;> nieważne w jakim wieku;P

ocenił(a) film na 7
alex089

NAJLEPSZA SCENA!

ocenił(a) film na 8
HEYEMILKA

Zajebista!:)

alex089

Genialna scena, przewijałam ją niezliczoną ilość razy. W ogóle uwielbiam wracać do tego filmu :)

ocenił(a) film na 10
czekoladaax33

Ja również po obejrzeniu tego filmu zakochałam się w nim. A Anne Hathaway jest absolutnie urocza jako Jane i wiarygodna. Dobrana z nich para:)

ocenił(a) film na 8
tyska0001

Ja go tam uwielbiam od kiedy obejrzałam Ostatniego króla Szkocji :D

ocenił(a) film na 10
astrid_broxx

nie widziałam jeszcze tego filmu. ale dzięki za podpowiedź. :)

czekoladaax33

nie oglądałam z nim wielu filmów, więc nie ma zdania co do tego jakim jest aktorem, ale ta rola bardzo milo mnie zaskoczyła, jeśli w innych rolach jest równie przekonywujący i ujmujący, to chętnie sięgne po więcej filmów z jego udziałem. :) bo choć nie znam się zbytnio na aktorstwie, to w moich oczach laika dobrze zagrał swoja rolę. :D

ocenił(a) film na 5
budynkisielna102

Widziałam "Penelope" i moim zdaniem jedynym atutem tego filmu jest właśnie James.
Ale film "Pokuta" zdecydowanie polecam.

ocenił(a) film na 7
gosia986

"Pokuta" dobra.

budynkisielna102

W innych rolach też jest świetny. Warto obejrzeć "Pokutę" oraz "Inside I'm dancing". Super aktor.

ocenił(a) film na 8
czekoladaax33

Ja jak go wcześniej widziałam też nie podobał mi się zbytnio. Ale jest taki czarujący że po filmie strasznie mi się spodobał :)

czekoladaax33

Cóż dziewczyny, to jest właśnie potęga osobowości!

ocenił(a) film na 5
Albalonga

Mi James przypomina Edwarda Nortona, tzn. nie chodzi mi o wygląd, bo fizycznie nie są wcale podobni. Chodzi mi o to że nie są typowymi przystojniakami, ale jest w nich coś takiego że przyciągają jak magnes, może chodzi o spojrzenie i uśmiech.

gosia986

@gosia986 zgadzam się z Tobą całkowicie, na wielu forach już poruszałam temat Nortona i przyrównywałam go również do McAvoy'a w tym kontekście jaki przedstawiłaś. Kobieto, czytasz w moich myślach ;)

ocenił(a) film na 5
Albalonga

No i jeszcze to, że nie znam ich osobiście, ale wydają się takimi fajnymi facetami. Taki typ gentelmena, troszkę niezdarni i oboje mają taki zniewalające uśmiechy. po prostu strasznie przyjemnie się na nich patrzy.

gosia986

Dokładnie, potrafią zaabsorbować uwagę widza i przekonać do siebie dzięki nieprzeciętnej charyzmie. Osobowość, charyzma i świadomość własnej wartości w jednym tworzy na prawdę fascynującą mieszankę.

ocenił(a) film na 5
Albalonga

I oczywiście oboje są świetnymi aktorami. Edward potrafi zagrać też czarny charakter, chciałabym kiedyś zobaczyć Jamesa w jakieś złej roli, ciekawe jakby sobie poradził.

gosia986

dokładnie. też strasznie lubię ich obu, obaj są charyzmatyczni, ujmujący i utalentowani. myślę, że James bardzo się nadaje na rolę jakiegoś psychopaty, albo kogoś kogo nie do końca, jako postać, można zdefiniować ... ;) bo ma ekscytujące spojrzenie.

ocenił(a) film na 6
gosia986

Jeśli chodzi o Jamesa w roli czarnego charakteru to polecam film Brud (Filth) - choć mam świadomość, że do wielu takie kino może nie trafić, gdyż w tym dramacie z elementami czarnej komedii momentami bywa na prawdę ostro...

Nie mniej jednak ja po raz pierwszy zobaczyłam McAvoya właśnie w tym filmie i przyznam szczerze, że uwiódł mnie swoją grą - nie każdy potrafi zagrać niezłego sku*wiela i mimo wszystko wzbudzać współczucie.

ocenił(a) film na 9
czekoladaax33

super jest , ahh taki przystojniak a dla mnie o wieele za stary :( . mi raczej do roli nie pasowała anne hathaway chociaż skoro film biograficzny to może jest podobna do jane austen, tego nie wiem,ale jej uroda nie bardzo mi podchodzi .

ocenił(a) film na 10
mercy1997

Anne Hathaway jest boską jeżeli chodzi o urodę. To najpiękniejsza kobieta na świecie, jeżeli chodzi o urodę. Pięknie wcieliła się w rolę Jane Austen. Jestem facetem więc wiem co piszę. Idealna aktorka do tej roli.

czekoladaax33

Tak, to prawda, zgadzam się. James ma naprawdę duży udział w jakości tego filmu. Ma w sobie coś niesamowitego i nie sposób mu tego odmówić:)

ocenił(a) film na 8
MsCobain

Milo wiedziec ze nie jestem odosobniona w swoich pogladach... przyjemnie sie po prostu na niego patrzy... zaluje ze juz musialam wrzucic do skrzynki "becoming Jane" bo moglsbym ten film ogladac w nieskaczonosc... jakos tak nie moge przestac myslec o tym filmie i o tym jak dobrze i przekonywujaco on w nim zagral.....

ocenił(a) film na 10
sisi421

Po obejrzeniu tego filmu.. kompletnie zwariowałam na jego punkcie. *-*

ocenił(a) film na 8
czekoladaax33

James McAvoy w Zakochanej Jane zagrał świetnie
bardzo lubię tego aktora , jest przystojny i czarujący

ocenił(a) film na 8
czekoladaax33

KOCHAM MCAVOYA.

ocenił(a) film na 8
dostepe

JA TEŻ!:)

ocenił(a) film na 8
Mims

dolaczam sie do waszym wypowiedzi, hehe tez nie moglam oderwac wzroku, kurde jak on przyciaga ;d
I,ach ten XVIII wiek no czemu ludzie nie mogli byc z tym kim chca ech dobrze,ze to juz minelo :D

czekoladaax33

Według mnie ma ładny uśmiech i oczy :)
Drugi taniec Jane i Toma był tak przesycony uczuciem, aż iskry leciały. Myślę, że dobrze dobrali aktorów do filmu.

ocenił(a) film na 8
cocco03

No a James ma żonę :-( on jest genialny a w tym filmie jak na razie był najslodszy! <3 <3 <3 <3 ogladaliscie go w X-Menie?

ocenił(a) film na 8
dostepe

Pierwszy raz widziałam go w X-Menie i no ... strasznie mi się spodobał. Obejrzałam wszytkie możliwe filmy z nim. Jest genialnym aktorem i człowiekiem. Poczytajcie sobie wywiady ;p

dostepe

W X-Menie go nie oglądałam. Jakoś nie ciągnie mnie do takich filmów, może kiedyś ... ;)

Jego żona ma 42 lata, a on 33 !

ocenił(a) film na 8
cocco03

O MASAKRA 9 lat różnicy? :o

dostepe

Tez się zdziwiłam ;)

ocenił(a) film na 8
cocco03

Jeszcze on młodszy....:o

dostepe

Pewnie się kochają, ale jakoś mnie dziwią takie pary, w których kobieta jest starsza.

ocenił(a) film na 8
cocco03

No to jest trochę dziwne, bo jak jest młodsza to ogarniam, ale tak...

dostepe

Przecież to tylko cyferki, ważniejsza jest osobowość... ja uważam, że spora różnica wieku to dopiero 20 lat, bo wtedy ktoś już mógłby być rodzicem tej drugiej osoby.. (no ale jak komuś to nie przeszkadza to oki...), A 9 lat to luzik. I co za różnica czy facet młodszy, czy dziewczyna...
Znam taką parę - 9 lat młodszy facet i charakter bym powiedziała, że ona ma młodszy (np. biorąc pod uwagę zainteresowania), znaczy ona jest co prawda bardziej odpowiedzialna, ale to nie kwestia wieku. Nikt tej różnicy nie zauważa u nich.
To przede wszystkim Jamesa sprawa z kim jest i mam nadzieje, że jest happy.

ocenił(a) film na 8
celika

No tak ;) to ważne, ze jest happy...20 lat róznicy to już możnaby nazwać pedofilią...

ocenił(a) film na 8
cocco03

http://www.facebook.com/pages/Fani-Jamesa-Mcavoya/103650083135553

dostepe

Ja też zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami tutaj. Niby taki niepozorny facet, ale w tym filmie mnie tak zachwycił i wzruszył. Jak on patrzył na nią. Te wielkie, niebieskie oczy, po prostu mnie powalił na kolana. Kocham tego aktora za jego rolę w Jane. Uwielbiam go. Moim zdaniem Anne też świetnie pasowała do tej roli.
A film oglądałam dzisiaj drugi raz na tvp kutura i odkąd się skończył non stop o ni myślę, analizuję i wogóle.
Scena na drugim balu jak tańczą, on się nagle pojawił - też ciszyłam się jak głupia, kiedy się pojawił. I to jak mówił, że jest cały jej, albo scena w lesie, kiedy powiedział, że życie osobno nie ma sensu.
Jejku, wszystkie sceny z tym aktorem mnie powalają. Jest genialny.

ocenił(a) film na 8
esterwafel

Ja ryczałam jak głupia kiedy odjeżdżał ten powóz i było go widać przez to okienko....masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones