PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833}
6,1 34 232
oceny
6,1 10 1 34232
5,4 8
ocen krytyków
Zakochani
powrót do forum filmu Zakochani
ocenił(a) film na 6
SzymonS1

Osobiście byłem delikatnie zaskoczony, znaczy się ''on plus'', a to się cholernie rzadko zdarza, jeśli chodzi o nasze kino rozrywkowe, zwłaszcza w tym gatunku. Całkiem przyzwoicie.

ocenił(a) film na 7
djrav77

I jeszcze ta piosenka, świetny utwór ..

ocenił(a) film na 6
SzymonS1

Która jeśli można wiedzieć, bo oglądałem to 2.06.2012 i już nie pamiętam?

ocenił(a) film na 7
djrav77

"Zakochani" z repertuaru Natalii Kukulskiej ... przesłuchaj sobie ..

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

moim zdaniem to jedna z dwóch komedii romantycznych, których polskie kino nie musi się wstydzić. lepsze były tylko "Listy do M."

ocenił(a) film na 7
efka93

Oglądałem nie tak dawno Listy do M. i sądzę że zabrakło w tym filmie oryginalności, kilka motywów jest zapożyczonych, mówi się że z "To właśnie miłość" - (chyba rzeczywiście najlepszy film gatunku) ale zauważyłem też nawiązania do Kevina, przed Listami do M wstawiłbym jeszcze Nie kłamie kochanie, łatwy w oglądaniu i też ma fajny soundtrack i Trzebiatowska tam fajnie zagrała...
A jak oceniasz piosenkę Natalii ?

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

"listy" były faktycznie w amerykańskim stylu, ale nie nazwałabym tego zżynaniem, raczej inspirowaniem się komediami romantycznymi z USA, które - nie ukrywajmy - są dużo lepsze niż polskie. "nie kłam kochanie" było moim zdaniem zbyt banalne.

co do piosenki - nie urzekła mnie, bo nie słucham takiej muzyki, ale zawsze lepsze to niż oklepane przeboje Edyty Bartosiewicz w tvnowskich romansidłach ;p

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Jak dałam 8 to z pewnością tak !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones