PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99026}
6,4 10 835
ocen
6,4 10 1 10835
6,2 4
oceny krytyków
Zakochany Anioł
powrót do forum filmu Zakochany Anioł

Och.. Wyszlo ze mnie to romantyczne dziewczątko, które staram się wpychać do wnętrza siebie jak najglębiej. Cudowny film. Cudownie cieply, dobry i sympatyczny. I cholernie mi się spodobal ten Krzysztof Globisz w roli pączka w maśle. Mam slabość do takich pulpetów z ogorzalą twarzą i czarnymi loczkami wokól twarzy. No co ja na to poradzę..?

Anahael

A dlaczego zostawia tego chłopca tj. Karola i już do niego nie wraca? :(

ocenił(a) film na 4
Anahael

Ja tam romantyczką nie jestem i nigdy nie będę. Na Tytaniku zasnęłam po 5 min oglądania i obudziłam się akurat na najlepszej scenie jaka była w tym filmie(czyli jak statek przywalił w górę lodową i szedł na dno). A jak tych dwoje kochanków zaczęło się żegnać, to znowu zasnęłam.
Na początku ZA mi się podobał, ale w ostatnich 20 min zaczął się psuć.
Niektóre sceny były tam zupełnie nie potrzebne i bez sensu.

Alea15

Widziałam właśnie końcówkę i WTF?! Dostają "z nieba" pieniądze (które najwyraźniej pochodziły z kradzieży). Bohaterowie o tym nie wiedzą, ale normalnym odruchem byłoby zaniesienie ich na policję, a urocza pani psycholog stwierdza, że bez przesady i pieniądze te najzwyczajniej sobie przywłaszczają... Po drugie - Giordano stwierdza, że znajdzie sobie pracę. No tak, prosto, łatwo, bez wykształcenia, doświadczenia, itd. Gdzie tu realia?! Ja wiem, że to komedia romantyczna, ale bez przesady. Ostatnia scena - Giordano i Roma mieszkają w domu na wsi, prawdopodobnie mają dzieci, idylla. Pięknie, łatwo, bezproblemowo. Jakoś tego nie kupuję. O ile pierwsza część była właśnie nieprzesłodzona przez postać Hanki (jej praca, choroba, śmierć), to tej drugiej nie chce mi się w całości oglądać przez tą końcówkę...

Anahael

kocham take cieple pelne nadziei filmy ,bez goryczy zlosliwosci
lubie te sceny o bieszczadach wozilki,ale kto by jechal i po co tu wszystko wolniej idzie
no i menele z warszawy i krakowa ich wspolna akcja

ocenił(a) film na 10
Anahael

Czasem budzi się człowiek w nastroju romantycznym i łzawym, owszem. Zwłaszcza po tym, jak przejdzie się przez serię filmów o komandosach. W pewnym momencie babska natura mówi: dość. Wkładamy obcasy.
Na takie okazje film doskonały.
Do tego dochodzą u mnie prywatne zainteresowania angelologiczne. Jakiś świat barwniejszy się robi, jeśli przyjmiemy, że skrzydła pewnego rodzaju trzepocą nad nami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones