PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205}

Zakochany Szekspir

Shakespeare in Love
7,0 89 015
ocen
7,0 10 1 89015
5,9 18
ocen krytyków
Zakochany Szekspir
powrót do forum filmu Zakochany Szekspir

Nie wiem, czy część z Was widziała, będzie druga część Zakochanego Szekspira. Ciekawe o czym...

http://www.filmweb.pl/news/%C5%BB%C4%85dza+pieni%C4%85dza+atakuje%3A+B%C4%99d%C4 %85+%22Hazardzi%C5%9Bci+2%22+i+%22Zakochany+Szekspir+2%22-101264

Em_Dzi_xD

"Zakochany Szekspir" to jeden z moich ulubionych filmów, oglądałam go z dziesięć tysięcy razy i mi się nigdy nie znudzi... ale nie wiem czy robienie drugiej części jest takim świetnym pomysłem... to znaczy, może w drugiej części dowiemy się czy William spotkał się jeszcze ze swoją Violet ?;) w sumie jestem tego bardzo ciekawa, nie mniej z reguły takie pomysły są mało udane (wystarczy spojrzeć na "Nagi Instynkt")

ocenił(a) film na 8
isobel

Dokładnie - tego typu usilne kontynuacje z reguły kończą się wyprodukowaniem jakiejś miernoty.. Są filmy, którym należałoby tego oszczędzić, nawet jeżeli zakończenie pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi, bo to one dodają iskry i skłaniają do przemyśleń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones