PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107855}

Zakochany bez pamięci

Eternal Sunshine of the Spotless Mind
7,3 158 134
oceny
7,3 10 1 158134
7,8 38
ocen krytyków
Zakochany bez pamięci
powrót do forum filmu Zakochany bez pamięci

Obejrzałem ten film po raz kolejny i zaczęła mnie zastanawiać jedna rzecz. Znajomi Joela i Clementine dostali kartkę informujaca o tym, ze Clementine wykasowala Joela z pamieci, po to, aby nie wspominali jej o nim. W takim razie dlaczego Joel nie powinien był jej zobaczyć, tak jak to powiedział dr Mierzwiak? Przecież taką kartkę powinni dostać wszyscy z otoczenia Clementine, którzy wiedzieli o jej związku z Joelem, a więc Joel na pierwszym miejscu. Tak samo jak chociażby sąsiad Joela który przywitał się z Clementine, po tym jak poszła do niego po odsłuchaniu taśmy. Myślę, że jest to poważna niekonsekwencja z strony autorów, choć wciąż uważam że film jest rewelacyjny :)

ocenił(a) film na 9
Blomis

Osoba którą się usuwa chyba nie dostaje tej kartki. Gdyby się dowiedziała przychodziłaby i próbowała przypomnieć o sobie. Usunięty po prostu ma poczuć się odrzucony i dać sobie spokój. Niemniej jednak mogli to trochę lepiej rozpisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones