PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93644}

Zakochany kundel

Lady and the Tramp
7,6 120 634
oceny
7,6 10 1 120634
7,5 17
ocen krytyków
Zakochany kundel
powrót do forum filmu Zakochany kundel

Piękna bajka

ocenił(a) film na 10

Strasznie dawno jej nie oglądałam . A jak dzisiaj na Disneyu leciała z chęciom obejrzałam od
początku do końca i po prostu strasznie dawno tak bardzo nie płakałam na filmie mogę stwierdzić
że to najpiękniejsza bajka Walta Disneya . Nie wiem dlaczego dałam ostatnio oceniając 9 gwiazdek
jak widać nie pamiętałam jaki wspaniały jest ten film . Już zabieram się za zmienienie mojej oceny .
Polecam !

ocenił(a) film na 8
Ola7890

A ja się pytam czy to było w latach 90??
Słynna scena z makaronem była sparodiowana w Hot Shots :)

giovanni50

Film jest z 1955 roku

ocenił(a) film na 8
ihatemondays

I co w związku z tym ???

giovanni50

Odpowiadam na twoje niezrozumiałe pytanie "A ja się pytam czy to było w latach 90??"
Tak, ten film jest starszy.

Może pisz trochę milej, tak poza tym ;)

ocenił(a) film na 8
ihatemondays

Wiesz mam pewne przemyślenie
Jakby Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji powstała na początku lat 90 i niemal z kopyta zrobiła konkurs na 5 stacji tv prywatnych a nie tylko pod Polsat to tak już w 1993 roku mielibyśmy sporo filmów i seriali
Publiczna musiała by się napocić z ramówką
Co o tym sądziśz??

giovanni50

Trudno mi coś o tym powiedzieć, bo nie znam tamtych realiów, nie wiem jak to było :)
Zgadzam się z tobą, że teraz nie walczy się o widza jak wcześniej np. podczas świąt. Kiedyś było zatrzęsienie animacji i filmów familijnych właśnie w weekend majowy, Wielkanoc. Teraz puści się "Kogel Mogel" i "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" i żadnych nowości. W ogóle ta naziemna telewizja nie ma za dużo do zaoferowania - kanały z powtórkami przeważają.

ocenił(a) film na 8
ihatemondays

Jestem rocznik 79
Pamiętam początki Polonii 1 Drużyna A , Detektyw Remington Steele,Mac Gyver,Posterunek przy Hill Street
To były seriale
Polsat natawał po kilkanaście godzin od 16-30 w niedziele od 12.00
Polonia 1 była wówczas takim Polsatem lat 90
Ludzie byli spragnieni filmów i seriali
Szkoda że Grauso i inni nie dostali koncesji
TVN nadaje od 1997 TV4 2000 Puls 2001
Moglibyśmy mieć wtedy 5 kanałów
ech szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones