PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479260}

Zakochany wilczek 3D

Alpha and Omega
6,2 8 590
ocen
6,2 10 1 8590
Zakochany wilczek 3D
powrót do forum filmu Zakochany wilczek 3D

Nic ciekawego.

ocenił(a) film na 4

Wiem, zaraz mnie zlinczujecie, bo z tego co widzę dużo osób lubi ten film. Ale to jest po
prostu moje zdanie- a chyba kazdy może mieć swoje, prawda?
Według mnie jest nudny- nic ciekawego się nie dzieje. Postaci nieciekawe i nierealne, takie
pokraczne, a imię wilczycy w ogóle nie pasuje do wilka, przynajmniej tak mi się wydaje-
nigdy nie nazwałabym wilka Kate. Grafika okropna, ruchy bohaterów miejscami nie są
płynne- widac, że graficy nie przyłożyli się do tego i robili to tylko dla kasy, nie po to by
stworzyć świetną animację którą przyjemnie się ogląda. I ZERO humoru. Co tam było
śmiesznego? Że ptaki spadały jak wyła Lily? To było żenujące, nie śmieszne. Ich podróż
według mnie trwała za krótko. Teksty głupie, jakby wymyślało je dziecko. W ogóle cała
animacja jakby wymyślało ją dziecko. Strata czasu, polecam tylko jeśli jesteś prawdziwym
miłośnikiem wilków i masz tego czasu dużo.

ocenił(a) film na 4
Kot_Hilary

*Lily, czy któryś z wilków- nie pamiętam który, dawno to oglądałam.

Kot_Hilary

w sumie mogę się zgodzić ;PP
mnie się śmiać chciała końcówka, jak wyły i śpiewały . haha , tu miałam polewkę

6/10

ocenił(a) film na 3
Kot_Hilary

Popieram. Film był zrobiony na odwal się i próbuje jechać na sukcesie Epoki Lodowcowej tzn. zwierzaczki + żarty które, niestety w przeciwieństwie do pierwszej części Epoki, w filmie z wilkami były cokolwiek żenujące. Jest to film raczej dla bardzo małych dzieci, ale lepiej im puścić coś z klasyki Disneya, Pixara lub DreamWorksa niż ogłupiać je cienizną..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones