PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11926}
6,8 71 765
ocen
6,8 10 1 71765
6,0 7
ocen krytyków
Zakonnica w przebraniu
powrót do forum filmu Zakonnica w przebraniu

Toż niewiele niższą mają testosteron i lejdys czyli kompletne dno dnów!!

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

W stu procentach się zgadzam, dosłownie przed chwilą napisałem to samo do kolegi: "klasyk". Może nie jest to film, który zasługuje na miejsce koło prawdziwych cudów kinematografii, ale za obsadę, humor, oryginalną fabułę i naprawdę świetną muzykę zasługuje na co najmniej średnią "bardzo dobry".

CiotkaKlotka

Mi także bardzo się podobał. Nie tak zupełnie lekka, ale jednak komedia, naprawdę zabawna, nie zaś żenująca, jak to się często zdarza. Naprawdę poprawiła mi humor :)

ocenił(a) film na 3
CiotkaKlotka

Dla mnie idealna ocena, na IMDb ma równo 6 teraz. Nie lubię tego filmu, ale nie jest też dla mnie 'najgorszym co w życiu widziałem".
Choć lubię Whoopi Goldberg jej filmy są dla mnie przeceniane przez wielu ludzi a ocena na tej stronie pokazuje, że wielu myśli tak jak ja.

CiotkaKlotka

Też się zdziwiłem, ale patrząc na ranking np. aktorek, to już mnie chyba nic tu nie powinno zaskakiwać.

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

Dużo jest takich filmów, ktore nie są zbyt wysoko ocenione, mimo ze sa naprawde dobre
Sądzę, ze to przez zwykły kaprys niektórych osób, ktore tak po prostu dają 1

ocenił(a) film na 8
juliamkom

Kolejny przykład tego,żeby nie wierzyć ślepo w oceny.

ocenił(a) film na 9
CiotkaKlotka

Dokładnie! A powinno być odwrotnie. Co najmniej 8,6 bo ten film to jedna z najlepszych komedii jakie w życiu oglądałam.

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

Oczywiście, że tak

ocenił(a) film na 10
andzia1992

Dlatego ja zawsze jestem zdania, że nie warto do końca oceniać filmu po ocenie na filmwebie :)

ocenił(a) film na 9
CiotkaKlotka

pewnie gimbusy hejtują bo zakonnice, religia, pieśni do Boga skierowane i te sprawy.

ocenił(a) film na 7
gizmo666

A co ma piernik do wiatraka ?

CiotkaKlotka

Na imdb ma 6,1, co wydaje się jeszcze bardziej adekwatne. Klasykiem to ten film jest tylko dla polskiej telewizji. No i na pewno jest klasykiem debilnego tłumaczenia (jaka znowu zakonnica?!).

Co to jest "dno dnów"?

@gimzo666:

Jak widać "gimbusy" nie hejtują. Np. założycielka tematów jeszcze polskiego dobrze nie opanowała, a już wyrokuje, że ten film jest arcydziełem.

Nie trudno tracić wiarę w ludzkość, gdy się czyta o "danch dnów", o piosenkarkach przebranych za zakonnice, które, zgodnie z tytułem PL, są niby zakonnicami przebranymi za kogoś innego i na deser dowiaduje się, że ten film jest niby arcydziełem.

Miłego życia.

kangur_msc_CM

No właśnie. Zakonnica w przebraniu. A za kogo się ta zakonnica przebrała? I ten język polski..."klasyku", "dno dnów", "Mi także"...Masakra.
PS. "Nietrudno" piszemy razem.

ocenił(a) film na 7
CiotkaKlotka

Przecież 6,8, to praktycznie 7, co oznacza dobry film, więc chyba nie jest to zła ocena. Ja wiem, że to jest swego rodzaju klasyka, ale nie jest to arcydzieło. Nie uważam ocenę za niską.

ocenił(a) film na 7
CiotkaKlotka

https://www.youtube.com/watch?v=L8_3AD6mAdc tutaj jest nawet fragment z tego filmu :)

ocenił(a) film na 7
CiotkaKlotka

No jeśli najlepsze filmy na Filmweb mają ok. 8,7 to "Zakonnica" raczej nie będzie mieć 8,2 :)

CiotkaKlotka

Ogladałem go dzisuaj i nie przetrwal proby czasu :/ . Po prostu nudny byl . Sory

ocenił(a) film na 10
CiotkaKlotka

Kultowa komedia z doskonałą Whoopi Goldberg. Jak dla mnie wspaniały film który się przyjemnie ogląda. Atuty filmu: obsada,scenariusz i muzyka. Oscar dla Whoopi Goldberg.

ocenił(a) film na 9
CiotkaKlotka

czas płynie a gusta się zmieniają... niestety

CiotkaKlotka

Może to dlatego, że główna bohaterka, mimo że policjant próbował ją chronić, sama narażała się na niebezpieczeństwo, co mogło zirytować część widzów. Czy też dlatego, że prawdziwi gangsterzy zastrzeliliby ją od razu po dopadnięciu jej, bez wahania i bez oglądania się na to, czy nosi habit, czy nie. Ogólnie, sporo rzeczy jest tutaj mocno naciąganych. Ja wiem, że komedie rządzą się swoimi prawami, tylko że tutaj postępowanie bohaterów jest po prostu zbyt nieprawdopodobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones