PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164648}

Zakonnica

La Monja
4,9 8 125
ocen
4,9 10 1 8125
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, że film który jest zrobiony tak gównianie jest tak wysoko oceniany przez sporą liczbę ludzi.... Ta zakonnica wygląda żałośnie... I ten pomysł z tym, że ona się pojawia tylko w wodzie no spoko ale nie ma tu konsekwencji. Bo gdzie była woda jak ona zaatakowała główną bohaterkę gdy ta była sama w pokoju zakonnicy? Co ona się posikała do tego łózka? Dialogi są tu badziewne, gra aktorska na niskim poziomie (nie kole w oczy ale dobrze nie jest). Montaż też jest słaby. Śmieszne są sceny jak na imprezie kamera najeżdża na te meduzy na ścianie - taki random shit. No i ten najazd kamery na twarz i dramaturgia sceny w której jedna z tych babek gada głównej bohaterce, że zakonnica nie może zabijać bo przecież nie żyje.... No na prawdę? Przecież to od 1 sekundy filmu jest oczywiste, że to jakiś duch więc skąd ta dramaturgia? I ten twist na koniec no normalnie aż mnie z fotela wyrzuciło... Większej bredni już się nie dało wymyślić. To było tak głupie i nieciekawe. Już mogli zrobić tak, że to główna bohaterka zabija bo coś jej odbiło (może bym dał 3/10 wtedy :P). Jedyny plus tego filmu to scena w której tej babce ucina ręce w windzie. Taka trochę ta scena jakby z innego filmu, szczególnie jak się ta winda otwiera później. Ogólnie daję 2/10 i na prawdę szczerze pierwszy raz nie wiem jak ktoś może dać takiemu czemuś oceny 8, 9 albo i 10?

ocenił(a) film na 4
Johnyyoyo

No to przecież właśnie główna bohaterka zabija bo coś jej odbiło.xD
Co do reszty się zgodzę, słabiutka produkcja.

ocenił(a) film na 2
Johnyyoyo

zgadzam się, co za szajs ;). Obejrzałem kawałek tego badziewia tylko dlatego, że myślałem, że jest to "Zakonnica" z 2018 (tytuł na początku filmu się zgadzał) xD. Brr...Nigdy więcej takiej pomyłki :D.

ocenił(a) film na 2
Johnyyoyo

ps scena z klozetem the best :D. Dawno się tak nie ubawiłem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones