PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40436}

Zakręcony piątek

Freaky Friday
6,4 66 308
ocen
6,4 10 1 66308
6,0 7
ocen krytyków
Zakręcony piątek
powrót do forum filmu Zakręcony piątek

Nie zawsze od filmu musimy oczekiwać poważnej tematyki i porażającego zakończenia by był to dobry film. Każdemu człowiekowi czasem potrzebna jest lekka przyjemna historia i "Zakręcony piątek" zdecydowanie spełnia te wymogi.To jedna z nielicznych komedii z gatunku dla nastolatków, którą oglądam z czystą przyjemnością, niezmąconą poczuciem zażenowania. Przede wszystkim dzięki świetnej jak zawsze Jamie Lee Curtis (jedna z moich ulubionych aktorek) i dobrej ścieżce dźwiękowej. Jest to sympatyczna, dobrze napisana, nieskomplikowana historia (ale nosząca w sobie jakieś przesłanie). Oglądałam ten film już parę razy i wciąż mnie śmieszy. Poza tym jest bardzo optymistyczna, idealna na poprawę humoru, na piątkowy spokojny wieczór.

kaska_111

Zgadzam się ;) Świetnie zagrała Jamie Lee Curtis i wgl lepiej niż Lindsay. Trzeci raz już to oglądałam i nadal mnie nie nudzi ;D Polecam!

użytkownik usunięty
kaska_111

No Ty nie musisz oczekiwać. Ja oczekuję przynajmniej minimum poziomu. A ten film go nie utrzymuje.

ocenił(a) film na 6

Moim zdaniem film utrzymuje poziom dobrą grą i zabawną, aczkolwiek rzeczywiście trochę głupkowatą fabułą ;) Oglądałem go już tyle razy, a wciąż bawi :)

ocenił(a) film na 3
kaska_111

Cóż można powiedzieć...w sumie gdyby nie początek i koniec, może by jakoś uszedł. Ale nie ujdzie bo był początek i koniec. Do tego Lindsay wogóle nie wywiązała się z roli. Nie pasowała zupełnie do tej roli. Jako 15to latka wywoływała ironczny śmiech, a nie śmiech radości. Jamie rzeczywiście rewelacyjnie. Jednakże całość niekoniecznie spójna i nawet do pięt nie dorasta Vice Versie:))

ocenił(a) film na 7
kaska_111

Film naprawde fajny, mozna się pośmiać :D

użytkownik usunięty
Angel14_2

I właśnie za takie filmy lubię Lindsay ! Bardzo przyjemna komedia, jak już było powiedziane w temacie - idealna na piątkowy wieczór :-)

ocenił(a) film na 9

Zgaszam się z powyższą opinią. Film ciekawy, nienudzący.. Akurat na piątek :D Hmm kto ma ochotę na chińskie ciasteczka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones