PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1434}

Zakręcony

Bedazzled
6,3 21 150
ocen
6,3 10 1 21150
4,2 4
oceny krytyków
Zakręcony
powrót do forum filmu Zakręcony

uwielbiam ten film

ocenił(a) film na 9

wiadomo koniec musiał być happy ale od 1 sekundy do konca bawi i zaskakuje jesli chodzi
o pojedyncze wątki. mało jest takich komedii i chciałbym być więc robiono takich
pomysłowych filmow. niestety troszeczkę film idiokracja obrazuje sie w naszych oczach gdy
zestawiamy poprzednie pokolenie z naszym. mam nadzieję, że to nie jednostajnych ruch w
kierunku stępienia gustów widzów przy filmach (a także np słuchaczy przy muzyce) ale
sądzę, że długo będzie trzeba czekać na rownie zabawne filmy. i zapytam na koniec... skąd
tak niska ocena filmu?????

ocenił(a) film na 7
gobias

Pod płaszczykiem banalnej komedyjki,bardzo życiowy i pouczający film....

ocenił(a) film na 8
gobias

też nie wiem, czemu tak nisko. mnie podobał się bardzo. i zgadzam sie również z aronn'em;)

ocenił(a) film na 8
girl_blue

Ja też kocham ten film :)

ocenił(a) film na 8
gobias

Ocena niska bo ludzie są wychowani na komediach typu "American Pie " gdzie dużo pierdów i sprośności, a jak się trafia coś mądrego i naprawdę romantycznego, to wydaje im się to nijakie, mało zabawne i w ogóle ... Takie czasy. Ale jak dla mnie ta komedia jest rewelacyjna, szczególnie postać diabła jest "the best " . Mocne 8/10

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Nie zamierzam stawać w obronie jakichś szczególnych walorów 'American Pie'.
Lecz humor z 'Bedazzled' chyba też nie jest nazbyt wysublimowany:
- ta nagła zdolność półgłupa do mówienia w językach,
- to urwanie jednego czarnego wąsa,
- to szczere acz niespodziewane wyznanie panny, iż woli gościa, który od razu dobierze się jej do majtek,
- ten MALUSIEŃKI FIUTEK u koszykarza-giganta,
- to stereotypowe skojarzenie intelektualizmu z gejostwem - raczej jednak są przyczynkami do rechotania niźli do inteligentnego półuśmiechu . . .

ocenił(a) film na 9
gobias

też tego nie rozumiem, to jeden z takich filmów, do których wracam, a oglądane po raz setny równie śmieszą, do kanonu tych filmów należą m.in. "Głupi i głupszy", "Idiokracja", czy "Zakręcony"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones